Notebook, procesor Intel Core i5-13420H, displej 15,6" 1920 × 1080 px TN 60 Hz, integrovaná grafika Intel UHD Graphics, RAM 8 GB, úložiště 512 GB SSD, Windows 11 Professional
Doporučené služby
14 990 Kč
12 388 Kč bez DPH
Další možnosti financování
Platba na třetiny Twisto
3 × 4 997 Kč
Notebook
LENOVO V15 G5 Business Black (83GW0062CK)
Part Number: 83GW0062CK
Operační systém: Windows 11 Professional
Výrobce procesoru: Intel
Model procesoru: Core i5-13420H
Základní frekvence procesoru: 2,1 GHz
Frekvence procesoru boost: 4,6 GHz
Celková kapacita úložiště: 512 GB
SSD Disk: 512 GB
Typ grafické karty: Integrovaná
Výrobce grafiky: Intel
Grafika: UHD Graphics
Úhlopříčka displeje: 15,6"
Rozlišení panelu: 1920 × 1080 px
Displej: Antireflexní
Obnovovací frekvence: 60 Hz
Svítivost displeje: 250 Nit
Výbava:
Numerická klávesnice
Port pro sluchátka a mikrofon
Webkamera
Komunikace:
Bluetooth
Wi-Fi
Bluetooth: 5.2
Wi-Fi standard: 802.11ax
Počet USB-A: 2
Počet USB-C: 1
Rozhraní:
HDMI
RJ-45
USB-A
USB-C
Předinstalovaný Microsoft 365 Personal: Zkušební verze
Kapacita baterie: 47 Wh
Výdrž baterie až: 8 h
Typ baterie: Li-Polymer
Minimální příkon: 65 W
Maximální příkon: 65 W
Podpora USB PD
Konstrukce: Pevná
Materiál konstrukce: Plastový
Obsah balení: Nabíječka
Rozměry (VxŠxH): 1,83 x 35,92 x 23,58 cm
Hmotnost: 1,61 kg
Barva: Černá
LENOVO V15 G5 Business Black (83GW0062CK)
Part Number: 83GW0062CK
Operační systém: Windows 11 Professional
Výrobce procesoru: Intel
Model procesoru: Core i5-13420H
Základní frekvence procesoru: 2,1 GHz
Frekvence procesoru boost: 4,6 GHz
Celková kapacita úložiště: 512 GB
SSD Disk: 512 GB
Typ grafické karty: Integrovaná
Výrobce grafiky: Intel
Grafika: UHD Graphics
Úhlopříčka displeje: 15,6"
Rozlišení panelu: 1920 × 1080 px
Displej: Antireflexní
Obnovovací frekvence: 60 Hz
Svítivost displeje: 250 Nit
Výbava:
Numerická klávesnice
Port pro sluchátka a mikrofon
Webkamera
Komunikace:
Bluetooth
Wi-Fi
Bluetooth: 5.2
Wi-Fi standard: 802.11ax
Počet USB-A: 2
Počet USB-C: 1
Rozhraní:
HDMI
RJ-45
USB-A
USB-C
Předinstalovaný Microsoft 365 Personal: Zkušební verze
Kapacita baterie: 47 Wh
Výdrž baterie až: 8 h
Typ baterie: Li-Polymer
Minimální příkon: 65 W
Maximální příkon: 65 W
Podpora USB PD
Konstrukce: Pevná
Materiál konstrukce: Plastový
Obsah balení: Nabíječka
Rozměry (VxŠxH): 1,83 x 35,92 x 23,58 cm
Hmotnost: 1,61 kg
Barva: Černá
Obecné
| Funkce AI | Ne |
|---|---|
| Použití | Kancelářský |
| Part Number | 83GW0062CK |
Paměť
| Rozšíření operační paměti | + 24 GB |
|---|---|
| Intel Optane | Ne |
| Operační paměť | 8,00 GB |
Disk a úložiště
| Typ disku | SSD |
|---|---|
| SSD Disk | 512 GB |
| Celková kapacita úložiště | 512 GB |
Baterie
| Typ baterie | Li-Polymer |
|---|---|
| Výdrž baterie až | 8 h |
| Kapacita baterie Wh | 47 |
Displej
| Displej | Antireflexní |
|---|---|
| Rozlišení panelu | 1920 × 1080 px |
| Dotykový displej | Ne |
| Úhlopříčka displeje | 15,60 " |
| Obnovovací frekvence | 60 Hz |
| Svítivost displeje | 250 Nits |
| Typ displeje | TN |
Procesor
| Počet jáder procesoru | 8 |
|---|---|
| Procesorová řada | Core i5 |
| Model procesoru | Core i5-13420H |
| Základní frekvence procesoru | 2,10 GHz |
| Frekvence procesoru boost | 4,60 GHz |
| Výrobce procesoru | Intel |
Vlastnosti
| Síťový procesor (NPU) | Ne |
|---|
Výbava
| Slot pro paměťovou kartu | Ne |
|---|---|
| Mechanika | Ne |
| Webkamera | Ano |
| Čtečka otisku prstů | Ne |
| Výbava | Numerická klávesnice, Webkamera, Port pro sluchátka a mikrofon |
Software
| Předinstalovaný Microsoft 365 Personal | Zkušební verze |
|---|---|
| Operační systém | Windows 11 Professional |
Grafika
| Typ grafické karty | Integrovaná |
|---|---|
| Grafika | UHD Graphics |
| Výrobce grafiky | Intel |
Funkce
| Podsvícení klávesnice | Ne |
|---|
Komunikace a porty
| Počet USB-A | 2 |
|---|---|
| Počet USB-C | 1 |
| Komunikace | Bluetooth, Wi-Fi |
| Bluetooth | 5.2 |
| Wi-Fi standard | 802.11ax |
| Rozhraní | RJ-45, HDMI, USB-A, USB-C |
Vzhled a design
| Materiál konstrukce | Plastový |
|---|---|
| Konstrukce | Pevná |
Rozměry a hmotnost
| Výška | 1,83 cm |
|---|---|
| Šířka | 35,92 cm |
| Hloubka | 23,58 cm |
| Hmotnost | 1,6 kg |
Barva
| Barva | Černá |
|---|
Balení
| Obsah balení | Nabíječka |
|---|
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.