Katalog Prodejny
Porovnání
Přihlásit
Košík

Lenovo notebooky

Společnost Lenovo se dnes řadí k nejznámějším výrobcům osobních počítačů a notebooků, do jejíhož portfolia patří mimo jiné také mobily a tablety. Její počátky ale byly, podobně jako u mnoha jiných technologických firem, mnohem skromnější. Pod názvem Legend založil firmu v Pekingu v roce 1984 tým inženýrů. O téměř dvě desetiletí později se společnost přejmenovala – od té doby ji svět již zná jako Lenovo.

Široká nabídka notebooků Lenovo

V naší nabídce naleznete pestrý výběr notebooků Lenovo, které jsou navrženy tak, aby splňovaly různé potřeby a specifické požadavky jednotlivých uživatelů. Bez ohledu na to, zda potřebujete zařízení pro hraní her, multimediální zábavu, profesionální práci nebo každodenní činnosti, z nabídky notebooků Lenovo si určitě vyberete.

U nás najdete tyto notebooky Lenovo:

  • Herní notebooky (Lenovo Legion)
  • Multimediální notebooky pro běžné uživatele (Lenovo IdeaPad)
  • Profesionální notebooky (Lenovo ThinkPad)
  • Ultrabooky a prémiové notebooky (Lenovo Yoga)

Herní notebooky

Herní notebooky Lenovo poskytují špičkový výkon s pokročilými grafickými kartami a rychlými procesory. Tyto notebooky jsou navrženy pro náročné hráče, kteří vyžadují vysokou kvalitu obrazu, rychlou odezvu a efektivní chlazení.

Lenovo Legion jako perfektní herní notebook

Potřebujete, aby váš herní notebook měl vždy maximální výkon? Hledáte nejnovější gamingové technologie, které vaše hraní posunou na ještě vyšší level? Notebook Lenovo Legion všechny vaše sny splní. V nabídce najdete herní notebooky s mechanickou klávesnicí, s mnohajádrovými procesory Intel Core i5 – i9, s velmi výkonnými grafikami (řady GeForce RTX) i svižnými SSD jednotkami a kvalitními displeji. Lenovo Legion je jednoduše synonymem vysokého herního výkonu.

Multimediální notebooky pro běžné uživatele

Multimediální notebooky Lenovo jsou ideální volbou pro sledování filmů, hraní her nebo práci s grafikou. Tyto notebooky jsou navrženy tak, aby vám poskytly skvělý zážitek, ať už se bavíte, nebo pracujete.

Notebook Lenovo IdeaPad a IdeaPad Gaming se skvělou cenou

Notebook edice Lenovo IdeaPad je určený pro nenáročné uživatele, které hledají osobní počítač pro dnešní široce rozšířené kancelářské aplikace. Nabízí přijatelný výkon za poměrně nízkou cenu. Vhod tak přijdou i studentům na základních nebo středních školách.

Řada Lenovo IdeaPad Gaming představuje cenově dostupná herní zařízení s výkonem, který zvládne i nejnovější gamesky a grafické programy. Najdete v nich středně výkonné dedikované grafické karty.

Profesionální notebooky

Profesionální notebooky Lenovo jsou díky své spolehlivosti, kvalitnímu zabezpečení a odolné konstrukci ideální volbou pro náročné pracovní prostředí. Tyto notebooky jsou navrženy tak, aby splňovaly potřeby profesionálů, poskytovaly vysoký výkon a zároveň nabízely pokročilé funkce pro maximální produktivitu.

Notebook Lenovo ThinkBook a Lenovo V pro středně náročné uživatele

Notebook Lenovo ThinkBook a Lenovo V jsou představiteli kancelářských strojů pro středně náročnou práci. Lenovo ThinkBook nabízí špičkový obraz, dobře vyřešené zabezpečení dat a prvotřídní konstrukci z eloxovaného hliníku. Notebooky z edice Lenovo V mají vysokou úroveň zabezpečení dat, subtilní design a pochlubit se mohou také dlouhou výdrží baterie.

Notebook Lenovo ThinkPad pro náročné profesionály

Notebook Lenovo ThinkPad je známý vysokou odolností a skvělým výkonem. Připočtěte k tomu všemu dlouhou výdrž na jedno nabití a rázem máte před sebou takřka dokonalý pracovní laptop. U nejpokročilejších strojů budete mít k dispozici například pevné hliníkové šasi, legendární ovladač trackpoint, perfektní zvuk Dolby Atmos, to nejrychlejší WiFi a Bluetooth rozhraní, doplněné neprůstřelným zabezpečením.

Ultrabooky a prémiové notebooky

Ultrabooky a prémiové notebooky Lenovo nabízejí tenký a lehký design s vysokým výkonem a dlouhou výdrží baterie. Tyto notebooky kombinují eleganci a špičkové technologie, takže vám poskytnou skvělý zážitek při práci i zábavě.

Notebook Lenovo Yoga je elegantní stylovka s vysokým výkonem

Notebook Lenovo Yoga je představitelem konvertibilního laptopu se skvělým až 4K displejem, který lze používat nejen v režimu tabletu. Užijte si jeho prostorný skleněný touchpad, který rozpozná více prstů najednou, skvělý zvuk díky reproduktorům Bowers & Wilkins, nebo vysoký výkon procesorů Intel Core.

Příslušenství k notebookům Lenovo

Rozšířit možnosti vašeho notebooku umožňuje celá řada doplňků, včetně externí myši a klávesnice pro pohodlnější psaní, reproduktorů, monitorů, disků, podstavců a chladicích podložek. Pokud budete notebook často přenášet, oceníte výhody batohu, brašny nebo odolného pevného krytu pro vaše zařízení.

8 290 Kč
89 989 Kč
11 "
17 "
1 000 GB
17 GB
60 HZ
240 HZ
8 GB
32 GB
1 024 GB
32 GB
Všechny filtry

208 produktů

Zobrazit dalších 24
last-visited

Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.