- kondenzační sušička s tepelným čerpadlem
- energetická třída C
- pojme až 10 kg prádla
- šetrný nerezový buben s osvětlením
- Twin turbo
- Flexi Air
- i-time
- i-Refresh Pro
- hygienická funkce
Sušička prádla s tepelným čerpadlem na 10 kg prádla, energetická třída C, hlučnost 57 dB, Twin Turbo, Invertorový motor, i-Refresh Pro, i-time, dotykový displej v CZ a SK, držák na boty, záruka na motor 20 let po registraci
Doporučené služby
Další možnosti financování

Sušička prádla Haier HD100-A3Q397U1-S

Šetrný buben s vnitřním osvětlením
Pokud jste příznivcem sušiček prádla, pak tato luxusní sušička Haier HD100-A3Q397U1-S vás naprosto nadchne. Jedná se o profesionálního pomocníka vhodného pro každou domácnost. Velmi účinně a přitom citlivě usuší všechny vaše tkaniny. Šetrný nerezový buben s polštářkovými výstupky a praktickým osvětlením pojme až 10 kg prádla. Extra úsporný provoz spadá do energetické třídy ještě o 10 % nižší než C. Nízká hlučnost invertorového motoru 57 dB odpovídá běžné konverzaci.

Dva nezávislé motory
Kondenzační sušička prádla Haier HD100-A3Q397U1-S s tepelným čerpadlem převede ohřátý vzduch na energii, kterou posléze využije. Pohání ji dva nezávislé motory Twin turbo. Technologie obousměrného otáčení bubnu Ultra Reverse Drum zajistí, že se vaše prádlo nezamotá a bude prosušené rovnoměrně. Pomocí funkce Flexi Air si můžete zvolit jednu z 5 úrovní rychlostí proudění vzduchu. Funkce i-time vám umožní prodloužit dobu sušení podle aktuální potřeby. Spotřebič disponuje 4 úrovněmi senzorového sušení – extra suché, připraveno k uložení, připraveno k oblečení a prádlo k žehlení.

Vždy dokonale svěží prádlo
Sušička prádla Haier HD100-A3Q397U1-S má přednastavených celkem 17 programů, jako například Bavlna, Košile, Jemné, Dětské, Sportovní, Vlna či Přikrývky. Nabízí ultrazvukovou technologii i-Refresh Pro, která vytvořením mikropáry odstraní z oblečení pachy, sterilizuje ho a redukuje záhyby. Její hygienická funkce díky vysoké teplotě zničí až 99 % bakterií, virů a roztočů. Nechybí ani Dětský zámek, Odložený start nebo Kontrolka čištění filtru. Stáhněte si do svého smartphonu aplikaci hOn a ovládejte sušičku na dálku skrz Wi-Fi připojení. Otevřou se vám tak další úžasné programy a funkce.
| Typ přístroje | Sušička prádla |
|---|
| Počet programů | 17 |
|---|---|
| Program jemné prádlo | Ano |
| Program snadné žehlení | Ano |
| Smart | Ano |
|---|---|
| Hlučnost | 57 dB |
| Náplň sušení | 10,0 kg |
| Systém sušení | Tepelné čerpadlo |
| Možnost umístění | Volně stojící |
| Displej | Ano |
|---|---|
| Ukazatel průběhu | LCD displej |
| Odložený start | Ano |
|---|---|
| Kompatibilita | HOn |
| Český ovládací panel | Ano |
| Komunikace | Wi-Fi |
|---|
| Energetická třída | C |
|---|---|
| Roční spotřeba energie | 190,00 kWh |
| Výška | 84,50 cm |
|---|---|
| Šířka | 59,50 cm |
| Hloubka | 70,00 cm |
| Hmotnost | 58,0 kg |
| Výška s obalem | 894,00 mm |
|---|---|
| Šířka s obalem | 668,00 mm |
| Hloubka s obalem | 758,00 mm |
| Váha s obalem | 63000,00 g |
| Barva | Bílá |
|---|
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.