- volně stojící
- třída energetické účinnosti D
- celkový objem 372 l
- mrazicí kapacita 17 kg / 24 hod
- LED osvětlení
- 2 závěsné koše
- invertorový kompresor
- roční spotřeba energie 204 kWh
- elektronické ovládání
Slevový kupón

MRAZNIČKA PULTOVÁ GORENJE FH37DAW

Spousta místa pro spoustu jídla
Pultová mraznička Gorenje FH37DAW nabízí velkou kapacitu a spoustu mrazicího prostoru. Výhodně nakoupené maso, přebytky ze zahrádky či nesnězené zbytky jídla jednoduše dáte k ledu a spotřebuje je postupně dle potřeby a bez plýtvání. Mraznička má nadstandardní objem 372 l, a proto je vhodná nejen do domácností, ale i do restaurací, kaváren či obdobných gastro provozů. Součástí prostoru pro mrazení jsou i 2 závěsné koše, které usnadní přehled a organizaci zamrazených potravin. Řadí se do energetické třídy D a roční spotřeba energie činí 204 kWh.

Zachová vitamíny a živiny
Pultovou mrazničku můžete mít i v nevytápěných částech domu, např. v garáži či ve sklepě. Funkce FrostProtect zajistí optimální výkon, i když okolní teplota klesne pod bod mrazu (zvládne až -15 °C). Zavděčí se i funkcí FastFrost, kterou využijete v případě, kdy potřebujete v krátké době zmrazit větší množství čerstvých potravin. Z těch je při zhruba -24 °C rychle odebráno teplo, čím se rapidně sníží jejich teplota, a krystalizační efekt vody je v nich minimalizován. Přínosem je, že tímto postupem zachováte maximum nutričních látek. Po cca 26 hodinách se funkce rychlého mrazení automaticky vypne a teplota se vrátí do původního nastavení.

Pohodlné a snadné ovládání
Elektronické ovládání umožňuje snadno nastavit požadovanou teplotu (nejoptimálnější teplota pro mrazení je -18 °C), přičemž mraznička Gorenje zvládne zamrazit až 17 kg surovin za 24 hodin. Velmi praktické je jasné LED osvětlení vnitřního prostoru. Invertorový kompresor garantuje tichý chod a menší spotřebu energie. Boční držadla a čtyři kolečka, která vydrží i velké zatížení, umožňují snadný pohyb či přemístění spotřebiče. Mraznička je volně stojící, díky tomu ji umístíte přesně tam, kde potřebujete. Bezpečnost uskladnění a ochranu před nevítanými hosty zajistí robustní zámek.
| Typ přístroje | Mrazák truhlicový |
|---|---|
| Počet oddělených prostor v mrazničce | 2 |
| Smart | Ne |
|---|---|
| Retro | Ne |
| Emisní třída hluku | C |
| Hlučnost | 40 dB |
| Objem mrazáku | 372 l |
| Provedení | Truhlicové |
| Možnost umístění | Volně stojící |
| Displej | Ano |
|---|---|
| Počet dveří | 1 |
| Speciální funkce | Zámek dveří, Invertorový kompresor |
|---|---|
| No frost | Ne |
| Super mrazení | Ano |
| Energetická třída | D |
|---|---|
| Akumulační doba | 40 h |
| Klimatická třída | SN-N-ST-T |
| Mrazící výkon | 17,0 kg/h |
| Roční spotřeba energie | 204,00 kWh |
| Výška | 85,80 cm |
|---|---|
| Šířka | 124,30 cm |
| Hloubka | 74,60 cm |
| Hmotnost | 46,5 kg |
| Výška s obalem | 890,00 mm |
|---|---|
| Šířka s obalem | 1283,00 mm |
| Hloubka s obalem | 766,00 mm |
| Váha s obalem | 5305,00 g |
| Barva | Bílá |
|---|
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.