Katalog Prodejny
Porovnání
Přihlásit
Košík

Cashback na myčky Gorenje

Nabízíme vám exkluzivní možnost získat cashback až 2 000 Kč při nákupu myčky UltraClean. Tato nabídka je platná pro nákupy uskutečněné od 15. dubna do 16. června 2024. Užijte si nejnovější technologie myček UltraClean a zároveň šetřete.

Jak získat cashback:

  1. Kupte myčku UltraClean: Vyberte si libovolný model z řady myček UltraClean během promočního období.
  2. Zaregistrujte svůj nákup: Po zakoupení myčky navštivte gorenje.cz a zaregistrujte svůj nákup. Připravte si všechny potřebné informace, včetně datumu nákupu a modelu myčky.
  3. Obdržení cashbacku: Po úspěšné registraci a ověření vašich údajů vám bude cashback vyplacen do 30 dnů od registrace. Výše cashbacku se může lišit v závislosti na vybraném modelu myčky.

Nezmeškejte tuto skvělou příležitost získat vrcholnou technologii myčky UltraClean za skvělou cenu. Užijte si nejen dokonale čisté nádobí, ale i úsporu, která přijde vhod. Připravte se na jednodušší úklid s naší myčkou a získejte zpět část svých peněz. Nezapomeňte, že tato nabídka je časově omezená. Pro více informací a pro registraci vašeho nákupu navštivte naši stránku.

Akce platí do 16. 6. 2024

Akce

Cashbacky

6 989 Kč
14 489 Kč
Všechny filtry

12 produktů

last-visited

Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.