- objem 77 l
- energetická třída A+
- samočištění PyroClean
- maximální teplota 300°C
- termosonda
- horkovzdušné fritování AirFry
- pomalé pečení GentleBake
- pečení AutoBake s 22 recepty
- víceúrovňové pečení
Vestavná trouba, objem 77 l, energetická třída A+, Termosonda, PyroClean, Program Pizza, PerfectGrill, GentleBake, FastPreheat, SoftOpen a GentleClose
Doporučené služby
Slevový kupón
Další možnosti financování

Vestavná trouba Gorenje BPS6747A06X

Srdce každé kuchyně
Co by to bylo za kuchyni bez pořádné trouby? Vestavná trouba Gorenje BPS6747A06X se stane srdcem té vaší. Disponuje objemem 77 l, která si poradí s přípravou i objemných jídel. Trouba spadá do energetické třídy A+ a čeká tu na vás také tiché otevírání a zavírání dvířek GentleOpen a GentleClose či bonus v podobě termosondy, která sleduje teplotu uvnitř jídla. Jistě vás potěší i její maximální teplota 300°C, kterou oceníte například při pečení domácího chleba.

Péct jako profesionál
Díky mnoha užitečným funkcím vytvoříte tisíc a jeden recept s dokonalým výsledkem. V této multifunkční troubě můžete gratinovat, grilovat, připravit mražená jídla, upéct křupavou domácí pizzu s programem Pizza nebo připravit dokonale šťavnaté maso pomalým pečením GentleBake. Čeká tu na vás také pečení AutoBake s 22 recepty. Stačí nastavit typ jídla, váhu a stisknout tlačítko strat. Trouba se o vše postará. Stejně tak StepBake vám umožní naprostou kontrolu nad pečením ve 3 krocích. Nastavíte parametry a jen se těšíte na výsledek.

Zdravěji na více úrovních
Trouba Gorenje vám umožní připravovat fritovaná jídla zdravěji a s minimálním množstvím tuku díky AirFry. A pokud potřebujete připravit velkou rodinnou hostinu, ani to není problém. Kombinace chytré cirkulace vzduchu, rovnoměrného rozložení plechů a zaoblené klenbě stropu HandMade zajistí rovnoměrné propečení na všech úrovních. Vždy se tak dočkáte dokonalého výsledku s maximem chuti.

Bezpečně za všech okolností
Vestavná trouba Gorenje BPS6747A06X je zcela bezpečná. I tam kde jsou malé děti či domácí mazlíčci. Je vybavena Quatro Ultra CoolDoor dvířky skládající se ze 4 skel. Díky tomu se teplo drží uvnitř a šetří nejen ruce před nehodami, ale také vaší peněženku za spotřebu energií. Systém chlazení DynamicCooling+ pak účinně ochlazuje vnější povrch trouby, aby se zabránilo úrazu vysokou teplotou.

Údržba i čištění jako sen
Pro mnohé noční můra. Pro vás už ne. Trouba je vybavena pyrolityckým samočištěním PyroClean, které za velmi vysoké teploty odstraní připečeniny i mastnotu. Tu pak stačí jen setřít hadříkem. Během procesu je trouba uzamčena až do jejího vychladnutí. Aby i výhled do trouby zůstal jako ze žurnálu, je zde odnímatelné čelní sklo dveří. Snadno jej demontujete, vyčistíte a zase umístíte zpět. Prostě sen každé hospodyňky.
| Typ přístroje | Trouba vestavná |
|---|
| Provedení | Samostatná |
|---|---|
| Vysouvání plechu | Teleskopické |
| Displej | LED |
|---|---|
| Termosonda | Ano |
| Ventilátor | Ano |
| Kruhové těleso | Ano |
| Speciální funkce | AirFry+, Pizza program, Termosonda |
|---|---|
| Samočištění | Ano |
| Počet funkcí | 20 |
| Gril | Ano |
| Horký vzduch | Ano |
| Minutka | Ano |
| Auto rozmrazování | Ano |
| Čištění trouby | Pyrolýza |
| Mikrovlnný ohřev | Ne |
| Parní ohřev | Ano |
| Energetická třída | A+ |
|---|
| Rozměry pro vestavbu (VxŠxH) | 56-56,4 x 59-60 x 55 |
|---|---|
| Objem | 77,00 l |
| Výška | 59,50 cm |
| Šířka | 59,50 cm |
| Hloubka | 56,40 cm |
| Hmotnost | 34,6 kg |
| Výška s obalem | 595,00 mm |
|---|---|
| Šířka s obalem | 620,00 mm |
| Hloubka s obalem | 675,00 mm |
| Váha s obalem | 36600,00 g |
| Barva | Nerez |
|---|
| Certifikace dTest | Ano |
|---|
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.