- až 29 000 otáček za minutu
- speciální tříštivý nůž
- kapacita pro 50 g zrnkové kávy
- vnitřek z nerezové oceli
- tlačítkový bezpečnostní spínač
- příkon 150 W
Kávomlýnek, tříštivý nůž, obsah 50 g kávových zrn, příkon 150 W, nerezová mlecí komora, prostor pro navinutí napájecího kabelu, délka přívodního kabelu 0,9 m
499 Kč
412 Kč bez DPH

Kávomlýnek ETA Fragranza 0066 90000 nerez

Rychlé mletí bez práce
S kávomlýnkem ETA Fragranza 0066 90000 můžete rychle namlít svá oblíbená zrnka kávy. Mlýnek disponuje kapacitou pro až 50 g kávy a nerezové provedení se speciálním tříštivým nožem zachovává aroma. ETA nabídne příkon 150 W a bezpečnostní tlačítkový spínač pro snadné ovládání. Samozřejmostí je protiskluzový povrch a dostatečně dlouhý napájecí kabel o délce 0,9 m pro snadnou manipulaci, který lze navinout do úložného prostoru. Užívejte si chuť svého šálku kávy s mlýnkem ETA.
Obecné
| Typ přístroje | Kávomlýnek |
|---|
Vlastnosti
| Materiál těla | Nerez |
|---|---|
| Systém mletí | Mlecí nůž |
| Kapacita zásobníku na mletou kávu | 50 g |
Funkce
| Nastavení hrubosti mletí | Ne |
|---|
Energetické parametry
| Příkon | 150 W |
|---|
Rozměry a hmotnost
| Výška | 18,50 cm |
|---|---|
| Šířka | 10,50 cm |
| Hloubka | 10,50 cm |
| Hmotnost | 0,8 kg |
Barva
| Barva | Nerez |
|---|
3,8 z 5
hodnotili celkem
2 ověření zákazníci
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.