- výkon 180 W
- namele až 75 g kávy
- nůž a mísa z nerezu
- bezpečností tlačítko vypnutí
Mlýnek na kávu, 180 W, bezp. tlačítko vypnutí, barva červená
Doporučené služby
Slevový kupón
690 Kč
570 Kč bez DPH

Mlýnek na kávu Bosch TSM6A014R

Dokonalá káva začíná dokonalým mletím
Oživte svůj ranní rituál s mlýnkem na kávu Bosch TSM6A014R. Tento kompaktní, ale výkonný mlýnek je vybaven motorem o výkonu 180 W, který dokáže zpracovat až 75 g kávy najednou. Nůž a mísa z vysoce kvalitního nerezu zaručují dlouhou životnost a konzistentní mletí. A co je nejlepší? Bezpečnost je na prvním místě díky integrovanému bezpečnostnímu tlačítku vypnutí. Můžete si tak každý den vychutnat dokonale namletou kávu, a to s absolutním klidem.
Obecné
| Typ přístroje | Kávomlýnek |
|---|
Vlastnosti
| Systém mletí | Mlecí nůž |
|---|
Funkce
| Nastavení hrubosti mletí | Ne |
|---|
Energetické parametry
| Příkon | 180 W |
|---|
Rozměry a hmotnost
| Výška | 17,00 cm |
|---|---|
| Šířka | 9,00 cm |
| Hloubka | 9,00 cm |
| Hmotnost | 0,7 kg |
Barva
| Barva | Červená |
|---|
5 z 5
hodnotili celkem
2 ověření zákazníci
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.