- 5 rychlostí
- turbo stupeň
- příkon 450 W
- nerezové nástroje
Ruční šlehač, 5 rychlostí, momentový a turbo stupeň, mixovací nádoba, šlehač z nerezové oceli, háky z nerezové oceli, univerzální sekáček z ušlechtilé oceli, příkon 500W
Doporučené služby
Slevový kupón
1 799 Kč
1 487 Kč bez DPH
Další možnosti financování
Platba na třetiny Twisto
3 × 600 Kč

Ruční šlehač Bosch MFQ4080

Usnadněte si pečení
S ručním šlehačem Bosch MFQ4080 s vysokým výkonem a zároveň tichým motorem dosáhnete při vaření a pečení skvělých výsledků. K tomu vám pomůžou nerezové nástroje – turbo metly a robustní hnětací háky. Aby bylo šlehání snazší, disponuje přístroj měkčenou rukojetí, a navíc odlehčeným pláštěm. Můžete si vybrat z 5 rychlostí – pomalu přimíchávejte ingredience nebo našlehejte bílky největší rychlostí. S turbo funkcí můžete kdykoli přidat extra výkon.
Obecné
| Typ přístroje | Šlehač ruční |
|---|
Vlastnosti
| Ponorný mixér | Ano |
|---|
Výbava
| Hnětací metly | Ano |
|---|---|
| Nádoba na šlehání | Ano |
| Šlehací metly | Ano |
Funkce
| Počet rychlostí | 5 |
|---|---|
| Turbo režim | Ano |
Energetické parametry
| Příkon | 500 W |
|---|
Rozměry a hmotnost
| Výška | 14,20 cm |
|---|---|
| Šířka | 20,00 cm |
| Hloubka | 7,50 cm |
| Hmotnost | 1,8 kg |
Barva
| Barva | Šedá, Bílá |
|---|
5 z 5
hodnotili celkem
4 ověření zákazníci
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.