Katalog Prodejny Přihlásit
Košík

Beko EDS7512CSGX

Sušička prádla, A+++, náplň prádla: 7 kg, 15 programů, barva bílá + skleněné dveře se stříbrným rámemCelý popis

1

Kondenzační sušička Beko EDS7512CSGX

  • inteligentní senzory sušení
  • buben AquaWave
  • tepelné čerpadlo EcoGentle                                
  • ochrana proti pomačkání prádla
  • osvětlení bubnu
2

Chytrá sušička Beko EDS7512CSGX

Kondenzační sušička Beko EDS7512CSGX nabízí kapacitu až pro 7 kg prádla a díky jedinečným senzorům sušení je spotřebičem mimořádně inteligentním. Beko EDS7512CSGX neustále monitoruje zbytkovou vlhkost uvnitř tkanin a teplotu sušení dle zvoleného cyklu – proces sušení tak netrvá zbytečně dlouhou dobu a je šetrný ke všem textiliím. Sušička je osazená prvotřídním bubnem AquaWave, který garantuje špičkovou péči i těm nejchoulostivějším vláknům; tepelné čerpadlo EcoGentle zase nabízí možnost sušení při nižší teplotě, což se odráží nejen na kvalitě oděvů (které si zachovávají svůj tvar a barvu) ale i na nižší spotřebě energií. Pro maximální komfort nabízí sušička Beko EDS7512CSGX praktické funkce odložený start a dětský zámek.

3

Mnoho vychytávek

Sušička Beko EDS7512CSGX disponuje automatickou ochranou proti pomačkání prádla – po ukončení sušení pohybuje bubnem až po dobu 8 h (nemůžete-li usušený textil vyjmout hned) a efektivně zamezuje vzniku obtížně žehlitelných záhybů. Ve výbavě sušičky nechybí ani šikovné osvětlení bubnu, díky kterému už nepřehlédnete ani malou ponožku či spodní prádlo. Beko EDS7512CSGX nabízí v neposlední řadě také možnost použití speciálních vonných kapslí, které dodají vašemu prádlu neodolatelnou vůni a příjemnou hebkost - kapsle FreshCaps jsou skvělé místo aviváže, bohatě vystačí na 30 cyklů a jsou k dostání ve třech variantách (Fresh, Floral, Ocean).

4

Programy sušení

Bavlna na žehlení
Bavlna do skříně
Bavlna extra suché
Syntetika na žehlení
Syntetika do skříně
Denní
Sport
Osvěžení

Časové programy
Jemné
Smíšené
Citlivá pokožka
Džíny

Košile
Expres 30 min

 

Pas_obrazku
Pas_obrazku

Další vlastnosti a informace

Sušičku Beko EDS7512CSGX můžete pohodlně připojit na odpad stejně jako pračku – kondenzovaná voda bude vypouštěna přímo do odpadu a zcela odpadne nutnost vylévání zásobníku na vodu. Beko EDS7512CSGX je vybavena kombinovaným filtrem, který sestává ze dvou samostatných částí, jež můžete snadno vyjmout a vyčistit. Tímto dvojitým systémem je významně posíleno zachytávání nečistot, optimalizována účinnost sušení a také prodloužena životnost spotřebiče.