- 16" IPS displej s rozlišením WUXGA (1920 × 1200)
- 8jádrový procesor Intel Core 5 210H, 12 vláken
- frekvence procesoru 2,2 GHZ, boost 4,8 GHz
- 16GB operační paměť
- SSD disk s kapacitou 1 TB
- integrovaná grafická karta Intel UHD Graphics
- operační systém Windows 11 Home
- hmotnost 1,7 kg
Slevový kupón
Další možnosti financování

Notebook ASUS Vivobook S16 (S3607VA-RP138W), Gray

Síla v lehkém těle
Notebook ASUS Vivobook S16 zvládne práci svižně, spolehlivě a stylově. O plynulý chod se postará 8jádrový procesor Intel Core 5 210H ve spolupráci s 16GB operační pamětí. Díky tomu vás při běžných úkolech ani náročnějších projektech nebude nic zdržovat. S hmotností 1,7 kg a výdrží baterie až 20 hod navíc můžete pracovat i na cestách – bez obav z častého hledání zásuvky. Na 60 % kapacity se přitom dostanete už za 49 min nabíjení.

Obraz, který vás pohltí
Když se vám zrovna nebude chtít pracovat, využijete notebook i pro zábavu. Na jeho 16" IPS displeji s rozlišením WUXGA (1920 × 1200) bude obraz dokonale ostrý a plný živých detailů. Sledování filmů, seriálů i YouTubových videí tak bude zcela nový zážitek. Špičkový jas 300 nitů vám zajistí, že na obraz uvidíte i na přímém slunci. Obnovovací frekvence 144 Hz vám zajistí perfektně plynulý obraz v akčních scénách i hrách. Monitor zaujme i věrným podáním barev se 45% pokrytím barevné škály NTSC a širokými pozorovacími úhly. Díky úzkým rámečkům v designu NanoEdge zabírá obrazovka 89 % plochy těla.

Bezpečí, pohodlí a rychlost v jednom
S předinstalovaným operačním systémem Windows 11 Home se můžete pustit do práce hned, jak počítač vybalíte z krabice. Nabídne vám jednoduchý multitasking a intuitivní prostředí. Díky podsvícené klávesnici chiclet můžete pracovat až do noci. Nechybí ani numerická část. Klávesa Copilot vám pak otevře dveře k AI funkcím Windows 11 – třeba rychlé vyhledávání nebo pokročilé asistenční nástroje. Pro videohovory má notebook Vivobook S 16 připravenou FullHD webkameru, která je navíc vybavená infračerveným senzorem, takže ji můžete využít pro přihlášení přes Windows Hello. Samozřejmostí je i její krytka, abyste měli jistotu soukromí.

Porty na všechno, co potřebujete
Všechna svá data i rozpracované projekty pohodlně uložíte na 1TB SSD NVMe 4.0 disk. Díky vojenské certifikaci MIL-STD-810H zvládne notebook provoz i v náročných podmínkách včetně extrémních nadmořských výšek, teplot a vlhkosti. ASUS Vivobook S 16 navíc nabízí široké možnosti připojení – USB-C, USB 3.2, USB 2.0, HDMI 1.4 i čtečku microSD karet. Snadno tak připojíte periferní zařízení, externí monitory nebo projektory. Přes USB-C navíc můžete notebook i nabíjet. K dispozici je také rychlé bezdrátové připojení přes Wi-Fi 6E a Bluetooth 5.3.
| Funkce AI | Ne |
|---|---|
| Použití | Domácí |
| Ultrabook | Ne |
| Part Number | S3607VA-RP138W |
| Modelová řada | Asus Vivobook S 16, Asus Vivobook |
|---|
| Operační paměť | 16,00 GB |
|---|
| Typ disku | SSD |
|---|---|
| SSD Disk | 1000 GB |
| Celková kapacita úložiště | 1000 GB |
| Typ baterie | Li-Ion |
|---|---|
| Kapacita baterie Wh | 70 |
| Displej | Matný |
|---|---|
| Rozlišení panelu | 1920 x 1200 px |
| Dotykový displej | Ne |
| Úhlopříčka displeje | 16,00 " |
| Obnovovací frekvence | 144 Hz |
| Svítivost displeje | 300 Nits |
| Typ displeje | IPS |
| Počet jáder procesoru | 8 |
|---|---|
| Procesorová řada | Core 5 |
| Model procesoru | Core 5 210H |
| Základní frekvence procesoru | 2,20 GHz |
| Frekvence procesoru boost | 4,80 GHz |
| Výrobce procesoru | Intel |
| Síťový procesor (NPU) | Ne |
|---|
| Slot pro paměťovou kartu | Ne |
|---|---|
| Mechanika | Ne |
| Výbava | Reproduktor, Numerická klávesnice, Webkamera, Podsvícená klávesnice, Port pro sluchátka a mikrofon |
| Podpora WIN11 | Ano |
|---|---|
| Předinstalovaný Microsoft 365 Personal | Zkušební verze |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Typ grafické karty | Integrovaná |
|---|---|
| Grafika | UHD Graphics |
| Výrobce grafiky | Intel |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
|---|
| Počet USB-A | 2 |
|---|---|
| Počet USB-C | 2 |
| Komunikace | Bluetooth, Wi-Fi |
| Bluetooth | 5.3 |
| Wi-Fi standard | 802.11ax |
| Rozhraní | HDMI, USB-A, USB-C |
| Materiál konstrukce | Celokovový |
|---|---|
| Konstrukce | Pevná |
| Výška | 1,79 cm |
|---|---|
| Šířka | 35,70 cm |
| Hloubka | 25,06 cm |
| Hmotnost | 1,7 kg |
| Barva | Šedá |
|---|
| Obsah balení | Nabíječka, Napájecí adaptér |
|---|
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Doporučené články
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.