- 6jádrový procesor AMD Ryzen 7 7445HS, 12 vláken
- frekvence procesoru až 4,7 GHz
- grafická karta NVIDIA GeForce RTX 4050, 6 GB
- 16GB operační paměť
- 16" displej s rozlišením Full HD+ (1920 × 1200)
- obnovovací frekvence 144 Hz
- SSD disk s kapacitou 512 GB
- operační systém Windows 11 Home
- hmotnost 2,2 kg
Doporučené služby
Další možnosti financování

Notebook ASUS TUF Gaming A16 (FA607NUG-RL172W)

Vždy maximální výkon
Vyhrávejte všechny souboje a rozvíjejte své dovednosti při hraní vašich oblíbených herních titulů s notebookem ASUS TUF Gaming A16. Vysoký výkon zajistí šestijádrový procesor AMD Ryzen 7 a plynulý chod během turnajů má na starost 16 GB operační paměti. Operační systém Windows 11 Home poskytne přívětivé prostředí, které si snadno přizpůsobíte dle preferencí. Navíc plně podporuje multitasking a práci s více aplikacemi současně.

Plynulý obraz a realistický grafika
Užívejte si prvotřídní grafický zážitek při objevování nových zákoutí v otevřeném světě díky grafické kartě NVIDIA GeForce RTX 4050 s 6GB pamětí. Ray-tracing podpoří realistický dojem ze hry a jádra umělé inteligence se postarají o optimalizovaný výkon. Obnovovací frekvence 144 Hz zajistí plynulé reakce i při akčních hrách. ASUS TUF Gaming A16 poskytne 16" displej s rozlišením Full HD+ pro ostrý obraz, kterému neunikne žádný detail.

Veškeré výbava notebooku
Užívejte si maximálního pohodlí při hraní her, práci či procházení sociálních sítí s notebookem ASUS, k jeho ovládání poslouží praktický touchpad a klávesnice s RGB podsvícením zajišťuje viditelnost i v nočních hodinách. ASUS ve své výbavě nabízí také rozhraní s USB 3.0, USB 3.1 i Thunderbolt a LAN port. Pro propojení s dalším monitorem k rozšíření pracovní plochy nechybí HDMI 2.1 konektor. TUF Gaming A16 se pyšní také kvalitním zvukem díky reproduktorům s prostorovým zvukem, které posunou požitek ze sledování filmů a seriálů na novou úroveň.

Chlazení a odolné tělo
Chladič s výkonnými ventilátory a inteligentním prouděním vzduchu zajišťuje spolehlivé chlazení všech komponent notebooku ASUS a tichý chod i při nejintenzivnějších akcích. Zároveň je TUF Gaming A16 odolný i vůči nárazům a menším nehodám, přístroj prošel náročným testováním dle normy MIL-STD-810H. Využívejte tak notebook naplno a nenechte se omezovat ve svém každodenním životě.
| Funkce AI | Ne |
|---|---|
| Použití | Herní |
| Ultrabook | Ne |
| Part Number | 90NR0MU3-M00B60 |
| Modelová řada | TUF Gaming A16 |
|---|
| Typ disku | SSD |
|---|---|
| SSD Disk | 512 GB |
| Celková kapacita úložiště | 512 GB |
| Rozšíření operační paměti | + 48 GB |
|---|---|
| Intel Optane | Ne |
| Operační paměť | 16,00 GB |
| Typ baterie | Li-Ion |
|---|---|
| Výdrž baterie až | 8 h |
| Kapacita baterie Wh | 56 |
| Displej | Antireflexní |
|---|---|
| Rozlišení panelu | 1920 x 1200 px |
| Dotykový displej | Ne |
| Úhlopříčka displeje | 16,00 " |
| Obnovovací frekvence | 144 Hz |
| Svítivost displeje | 300 Nits |
| Typ displeje | IPS |
| Počet jáder procesoru | 6 |
|---|---|
| Procesorová řada | Ryzen 7 |
| Model procesoru | Ryzen 7 7445HS |
| Základní frekvence procesoru | 3,20 GHz |
| Frekvence procesoru boost | 4,70 GHz |
| Výrobce procesoru | AMD |
| Síťový procesor (NPU) | Ne |
|---|
| Podpora WIN11 | Ano |
|---|---|
| Předinstalovaný Microsoft 365 Personal | Zkušební verze |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Slot pro paměťovou kartu | Ne |
|---|---|
| Mechanika | Ne |
| Výbava | Reproduktor, Numerická klávesnice, Webkamera, Podsvícená klávesnice |
| Typ grafické karty | Herní |
|---|---|
| Grafika | GeForce RTX 4050 |
| Výrobce grafiky | NVIDIA |
| Paměť grafické karty | 6 GB |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
|---|
| Počet USB-A | 2 |
|---|---|
| Počet USB-C | 2 |
| Komunikace | Bluetooth, Wi-Fi |
| Bluetooth | 5.3 |
| Wi-Fi standard | 802.11ax |
| Rozhraní | USB-A, USB-C, RJ-45, HDMI |
| Materiál konstrukce | Kov + Plast |
|---|---|
| Konstrukce | Pevná |
| Výška | 2,67 cm |
|---|---|
| Šířka | 35,40 cm |
| Hloubka | 25,10 cm |
| Hmotnost | 2,2 kg |
| Barva | Šedá |
|---|
| Obsah balení | Nabíječka |
|---|
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.