- 1,6" AMOLED displej always-on
- rozlišení 480 × 480 px
- více než 150 sportovních režimů
- pokročilé AI funkce, včetně AI chatu
- výdrž baterie až 15 dní
- měření rychlosti, vzdálenosti, výpočet spálených kalorií
- GPS s technologií dual-band
- vodotěsnost IP68
- mobilní aplikace HaWoFit
Doporučené služby
Další možnosti financování

Chytré hodinky ARMODD Silentwatch 8 Pro GPS titan kov.ř.

Váš osobní asistent na zápěstí
Chytré hodinky ARMODD Silentwatch 8 Pro s kovovým tělem a 1,6" AMOLED displejem poskytují všestranné sportovní využití. Budou vás spolehlivě provázet po celý den, nejen v náročných podmínkách, ale i v každodenním životě. Menu je kompletně v češtině, a kromě běžných funkcí jako budík, datum, den v týdnu či předpověď počasí na nich můžete navolit více než 150 režimů pro cvičení a sportování. Díky těmto smartwatch tak budete mít přehled o počtu spálených kalorií, o času stráveném aktivitou i o zvládnuté vzdálenosti. Navíc přinášejí zcela nový rozměr používání díky pokročilým AI funkcím, včetně AI chatu přímo v hodinkách. Výdrž 450mAh baterie při běžném používání je 5 dní. Hodinky jsou voděodolné dle IP68, s vodotěsností 5 ATM. Můžete s nimi tedy bez obav plavat.

Měření tepu, SpO i kroků
Smartwatch jsou kompatibilní s Android/iOS a bez problému je připojíte pro Bluetooth hovory. Nechybí ani always-on displej, který umožňuje zobrazovat informace nepřetržitě, i po uzamčení a ztmavení obrazovky. Ve výbavě chytrých hodinek najdete kupříkladu funkci krokoměru, měření rychlosti, měření vzdálenosti, výpočet spálených kalorií či sledování menstruačního cyklu. Dokáží tedy špičkově ohlídat vaše zdraví a poradí i s regenerací. Data navíc jedním kliknutím propojíte s aplikacemi Strava i Apple Health. Nechybí ani stopky, budík, časovač, kalkulačka nebo zobrazení více časových pásem. Pro zapomnětlivce se pak hodí funkce najít ztracený telefon. Využít můžete i hlasového asistenta, který je propojený s vaším telefonem a umožňuje mimo jiné odpovídat na zprávy.

Integrovaná GPS s offline mapami
K dispozici budete mít na výběr více než 100 motivů ciferníků v mobilní aplikaci HaWoFit. V té najdete všechny zaznamenané sportovní aktivity včetně podrobných údajů, statistiky ušlých kroků, spálených kalorií a zdravotní data. Umístit můžete i vlastní video-ciferník nebo si vybrat animovaný ciferník z bohaté galerie. Novinkou je možnost nechat si vytvořit unikátní ciferník pomocí AI umělé inteligence – stačí sdělit vaše zadání. S ARMODD Silentwatch 8 Pro se můžete vrhnout i na prozkoumávání nových tras – při běhu i při turistice. GPS přesně zaznamená sportovní aktivity a díky technologii dual-band velmi rychle určí polohu. Při měření tak uvidíte v aplikaci i přesnou trasu na mapě. Nechybí ani kompas, výškoměr a barometr. A pokud byste se přece jenom náhodou ztratili, použijete SOS tlačítko pro okamžité přivolání pomoci.

Diktafon i hudba přímo z hodinek
Ovládání hodinek je pohodlné přímo ze zápěstí, displej se automaticky rozsvítí jeho otočením. Veškerý zobrazený obsah je díky rozlišení 480 × 480 px a svítivosti 2 000 nitů výborně čitelný. Nechybí ani výkonný mikrofon a reproduktor. Snadno pak nastavíte třeba i hlasitost hudby či podsvícení. Samozřejmostí je také zobrazování chatových zpráv z nejrůznějších komunikačních aplikací, jako jsou WhatsApp nebo Viber. Při propojení s Android telefonem si navíc můžete nastavit vlastní rychlé odpovědi. Uvítáte i možnost uložení fotografií a obrázků z telefonu přímo do galerie hodinek a také hudby, kterou lze poslouchat po připojení Bluetooth sluchátek přímo z hodinek. Novinkou je pak diktafon pro rychlé hlasové poznámky. Smartwatch jsou dodávány v černé dárkové krabičce, s náhradním silikonovým řemínkem.
| Funkce AI | Textový asistent |
|---|---|
| Určení | Unisex |
| Part Number | 9170 |
| Typ displeje | AMOLED |
|---|---|
| Displej | Lesklý |
| Rozlišení | 480 × 480 px |
| Velikost displeje | 1,6 " |
| Barva řemínku | Titanová |
|---|---|
| Materiál řemínku | Ostatní kovy |
| Vodotěsnost | 50 m (5 ATM) |
|---|---|
| Třída krytí | IP68 |
| Senzory a hardware | Výškoměr, Vibrace, Světlo - baterka, SOS tlačítko, Kompas, Barometr |
|---|---|
| Zvýšená odolnost | Vodotěsný |
| Kompatibilní s OS | iOS |
|---|---|
| Operační systém | Android |
| Sportovní aktivity | Veslování, Potápění, Lyžování, Fitness, Cyklistika, Chůze, Běh |
|---|---|
| Sportovní funkce | Vzdálenosti, Výpočet kalorií, Tepové zóny, Tepová frekvence, Podpora aplikace Strava, Sportovní režimy, Krokoměr |
| Zdravotní funkce | Monitoring spánku, Sledování menstruačního cyklu, LCD displej, Měření saturace kyslíku v krvi, Dechová cvičení, Měření úrovně stresu |
| Chytré funkce | Ovládání přehrávače hudby v mobilu, Přehrávač hudby v hodinkách, Předpověď počasí, Navigace, Integrované mapy, Hry, Hledání telefonu, Vlastní ciferníky, Always On Display |
| Krokoměr | Ano |
| Notifikace | Ano |
| Možnost telefonovat | Ano |
| Měřič tepu | Ano |
| Komunikace | Bluetooth |
|---|---|
| GPS | Ano |
| Telefonování | Z hodinek přes spárovaný telefon (v dosahu Bluetooth) |
|---|---|
| Notifikace | Socialní sítě, SMS, Hovor, E-mail |
| Výdrž baterie (počet dnů) | 5,0 |
|---|
| Tvar hodinek | Kulatý |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Výška | 5,20 cm |
|---|---|
| Šířka | 4,80 cm |
| Hloubka | 1,10 cm |
| Hmotnost | 59 g |
| Barva | Titanová |
|---|
| Obsah balení | Kabel |
|---|
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.