- Výkon 200 W
- kapacita nádržky na kávová zrna 200 g
- kuželové mlýnky z nerezové oceli
- výběr množství mleté kávy od 2 do 12 šálků
- 14 nastavení hrubosti
Doporučené služby
Další možnosti financování

Kávomlýnek ARIETE 3023

Dokonalé ráno s mlýnkem Ariete
Různé druhy přípravy kávy vyžadují i různá nastavení hrubosti mletí, abyste dosáhli maximálního aroma a chuti. Mlýnek na kávu ARIETE 3023 je vybaven 14 různými nastaveními hrubosti mlýnku. Z nich si podle druhu připravované kávy můžete vybrat to správné, které vám v daný moment vyhovuje nejvíce. Díky přesnému a rovnoměrnému mletí, které neznehodnocuje vůni a esenciální oleje obsažené v kávových zrnech, bude vaše káva silná a vyvážená a vy si tak budete moci ranní rituály užívat opravdu naplno.

Pro perfektní mletí vaší oblíbené kávy
Kuželové mlýnky z nerezové oceli namelou zrna přesně a homogenně a vytvoří dokonalý kávový prášek pro silné espresso, mléčné cappuccino i filtrovanou kávu. Pro přípravu espressa je ideální jemné namletí, hrubé zase pro přípravu louhovaných káv. Do zásobníku můžete nasypat až 200 g voňavých zrn a množství mleté kávy si můžete zvolit nastavením od 2 do 12 šálků. Ideální pro odpočinek ve dvou nebo i pohoštění pro velkou návštěvu. Mlýnek na kávu ARIETE 3023 lze bez obav spustit i v brzkých ranních hodinách, jeho tichý provoz bude k ušním bubínkům milosrdný.
| Typ přístroje | Kávomlýnek |
|---|---|
| Typ mlýnku | Elektrický |
| Materiál těla | Plast |
|---|---|
| Systém mletí | Mlecí nůž |
| Kapacita zásobníku na mletou kávu | 200 g |
| Displej | Ne |
|---|
| Nastavení hrubosti mletí | Ano |
|---|
| Příkon | 200 W |
|---|
| Výška | 28,00 cm |
|---|---|
| Šířka | 12,50 cm |
| Hloubka | 19,00 cm |
| Hmotnost | 1,5 kg |
| Barva | Černá |
|---|
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.