







Varianty produktu
Doporučené služby
Další možnosti financování








Představujeme MacBook Neo, úžasný Mac za překvapivou cenu. Má odolný hliníkový plášť a Liquid Retina displej, na kterém ožívá každý detail. Ohromné možnosti pro AI a integrovanou Apple Intelligence připravenou na tvoje výzvy.◊Podrobnosti v právních výhradách. A celodenní výdrž baterie, co tě podrží od rána do večera.◊Podrobnosti v právních výhradách. Tohle je kouzelný nový důvod, proč si Mac zamiluješ. Znovu a znovu. Vítej do rodiny.
Kupte si právě teď!
Koupit!Čtyři úžasné barvy.
Jedna odolná konstrukce.



Umí zabrat,
takže ty nemusíš.
Prosvišti mezi každodenními úkoly a aplikacemi díky čipu A18 Pro.



Brilantní 13″ Liquid Retina displej.◊Podrobnosti v právních výhradách.



Žádná zásuvka? Žádný problém.
Až
16h
výdrž baterie.◊Podrobnosti v právních výhradách.



Živý obraz. Čistý zvuk.
1080p FaceTime HD kamera zachycuje ostré a věrné video.◊Podrobnosti v právních výhradách.
Dva zabudované mikrofony izolují a zvýrazňují tvůj hlas.
Dvojice reproduktorů s vyzařováním do stran podává strhující zvuk.






Dělaný pro AI.



Dělaný pro Apple Intelligence. Osobnější, soukromější, výkonnější.◊Podrobnosti v právních výhradách.
Apple Intelligence je dostupná
ve vybraných jazycích.
macOS. Jednoduchý a intuitivní.
Měj soubory a aplikace snadno po ruce, přehledně si uspořádej okna a všechno ovládej s lehkostí.






Na macOS běží tvoje oblíbené aplikace.
Mac + iPhone.
Spolu jsou ještě lepší.



Kouzelně se spáruje s tvým
iPhonem a zpřístupní ti ještě víc funkcí.
Bez kompromisů.



Zamykací klávesa nebo Touch ID. Zamykací klávesou Mac snadno zapneš, probudíš ze spánku, zamkneš nebo vypneš. A u modelu s Touch ID ti k odemknutí i dalším akcím stačí jenom otisk prstu.
Najít. Rychle zjisti polohu svého Macu a klidně ho i na dálku zamkni nebo smaž.
Antivirová ochrana. MacBook Neo má integrovanou bezplatnou antivirovou ochranu a automatické bezpečnostní aktualizace.
Mac je navržený tak, aby se s ním dalo snadno naučit. Takže se na něm můžeš hned pustit do toho, co tě baví.
Mac díky kombinaci čipů Apple a macOS dosahuje ohromného výkonu a rychlosti ve všem, co děláš.
Omrkni doplňky k Macu.
Podívej se na klávesnice, externí zařízení a další nezbytnosti.◊Podrobnosti v právních výhradách.


| Funkce AI | Apple Inteligence |
|---|---|
| Part Number | MHFJ4CZ/A |
| Modelová řada | MacBook Neo |
|---|
| Operační paměť | 8,00 GB |
|---|
| Typ disku | SSD |
|---|---|
| SSD Disk | 512 GB |
| Celková kapacita úložiště | 512 GB |
| Typ baterie | Li-Ion |
|---|---|
| Výdrž baterie až | 16 h |
| Kapacita baterie Wh | 37 |
| Rozlišení panelu | 2408 × 1506 px |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 13,00 " |
| Svítivost displeje | 500 Nits |
| Typ displeje | RETINA |
| Počet jáder procesoru | 6 |
|---|---|
| Model procesoru | A18 Pro |
| Výrobce procesoru | Apple |
| Rozložení klávesnice | CZ |
|---|
| Mechanika | Ne |
|---|
| Operační systém | Mac OS |
|---|
| Typ grafické karty | Integrovaná |
|---|---|
| Grafika | A18 Pro |
| Výrobce grafiky | Apple |
| Podsvícení klávesnice | Ne |
|---|
| Počet USB-C | 2 |
|---|---|
| Komunikace | Bluetooth, Wi-Fi |
| Bluetooth | 6.0 |
| Wi-Fi standard | 802.11ax |
| Rozhraní | USB-C |
| Materiál konstrukce | Celokovový |
|---|---|
| Konstrukce | Pevná |
| Výška | 1,27 cm |
|---|---|
| Šířka | 29,75 cm |
| Hloubka | 20,64 cm |
| Hmotnost | 1,2 kg |
| Barva | Růžová |
|---|
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.