

Varianty produktu
Doporučené služby
Další možnosti financování


Neskutečně tenký. Neuvěřitelně lehký. Nečekaně pevný.

18Mpx Center Stage přední kamera.
Chytřejší skupinová selfíčka.
A nejen to.

48Mpx hlavní Fusion fotoaparát.
Dva vyspělé foťáky v jednom.
Supervysoké rozlišení v základu.

Baterie na celý den.◊ Podrobnosti v právních výhradách.

Až
4 hodiny navíc
při přehrávání videa
Až
17 hodin navíc
při přehrávání videa
s doplňkovou MagSafe baterií◊Podrobnosti v právních výhradách.
Až
7 hodin navíc
při přehrávání videa
Až
20 hodin navíc
při přehrávání videa
s doplňkovou MagSafe baterií◊Podrobnosti v právních výhradách.
Až
4 hodiny navíc
při přehrávání videa
Až
17 hodin navíc
při přehrávání videa
s doplňkovou MagSafe baterií◊Podrobnosti v právních výhradách.
Až
7 hodin navíc
při přehrávání videa
Až
20 hodin navíc
při přehrávání videa
s doplňkovou MagSafe baterií◊Podrobnosti v právních výhradách.
Až
5 hodin navíc
při přehrávání videa
Až
18 hodin navíc
při přehrávání videa
s doplňkovou MagSafe baterií◊Podrobnosti v právních výhradách.
Až
8 hodin navíc
při přehrávání videa
Až
21 hodin navíc
při přehrávání videa
s doplňkovou MagSafe baterií◊Podrobnosti v právních výhradách.
Čip A19 Pro a modem C1X.
Čip A19 Pro a modem C1X.

Až o
40 % rychlejší
CPU než v iPhonu 14 Pro
Až o
70 % rychlejší
GPU než v iPhonu 14 Pro
iOS. Nový styl.
Víc kouzel.
Dělaný pro Apple Intelligence.◊ Podrobnosti v právních výhradách.
Apple Intelligence je dostupná ve vybraných jazycích.

iOS. Nový styl.
Víc kouzel.
Dělaný pro Apple Intelligence.◊ Podrobnosti v právních výhradách.
Apple Intelligence je dostupná ve vybraných jazycích.

iOS. Nový styl.
Víc kouzel.
Dělaný pro Apple Intelligence.◊ Podrobnosti v právních výhradách.
Apple Intelligence je dostupná ve vybraných jazycích.

Slaď si iPhone Air
s crossbody popruhem.◊ Podrobnosti v právních výhradách.

eSIM.
Flexibilita. Zabezpečení. Pohodlí.◊ Podrobnosti v právních výhradách.
Úložiště
256 GB až 1 TB.◊ Podrobnosti v právních výhradách.
Tohle všechno má iPhone Air navíc.
Vyber iPhone pro srovnání s iPhonem Air:
Tohle všechno má iPhone Air navíc.
Nejtenčí iPhone. S pevnou titanovou konstrukcí.

Až o
30 % rychlejší
GPU
Až
4 hodiny navíc
při přehrávání videa
Až
4 hodiny navíc
při přehrávání videa
Až
4 hodiny navíc
při přehrávání videa
Ceramic Shield 2
s 3× větší odolností proti poškrábání◊Podrobnosti v právních výhradách.

18Mpx Center Stage přední kamera

48Mpx hlavní Fusion fotoaparát. Dva vyspělé foťáky v jednom.

Nejtenčí iPhone. S pevnou titanovou konstrukcí.

Až o
80 % rychlejší
GPU
Až
7 hodin navíc
při přehrávání videa
Až
7 hodin navíc
při přehrávání videa
Až
7 hodin navíc
při přehrávání videa
Ceramic Shield 2
s 3× větší odolností proti poškrábání◊Podrobnosti v právních výhradách.

18Mpx Center Stage přední kamera

6,5″ profesionální displej s ProMotion až 120 Hz◊ Podrobnosti v právních výhradách.

Nejtenčí iPhone. S pevnou titanovou konstrukcí.

Až o
70 % rychlejší
GPU
Až
4 hodiny navíc
při přehrávání videa
Až
4 hodiny navíc
při přehrávání videa
Až
4 hodiny navíc
při přehrávání videa
Ceramic Shield 2
s 3× větší odolností proti poškrábání◊Podrobnosti v právních výhradách.

18Mpx Center Stage přední kamera

48Mpx hlavní Fusion fotoaparát. Dva vyspělé foťáky v jednom.

Nejtenčí iPhone. S pevnou titanovou konstrukcí.

Až o
90 % rychlejší
GPU
Až
7 hodin navíc
při přehrávání videa
Až
7 hodin navíc
při přehrávání videa
Až
7 hodin navíc
při přehrávání videa
Ceramic Shield 2
s 3× větší odolností proti poškrábání◊Podrobnosti v právních výhradách.

18Mpx Center Stage přední kamera

6,5″ profesionální displej s ProMotion až 120 Hz◊ Podrobnosti v právních výhradách.

Nejtenčí iPhone. S pevnou titanovou konstrukcí.

Až o
90 % rychlejší
GPU
Až
5 hodin navíc
při přehrávání videa
Až
5 hodin navíc
při přehrávání videa
Až
5 hodin navíc
při přehrávání videa
Ceramic Shield 2
s 3× větší odolností proti poškrábání◊Podrobnosti v právních výhradách.

18Mpx Center Stage přední kamera

48Mpx hlavní Fusion fotoaparát. Dva vyspělé foťáky v jednom.

Nejtenčí iPhone. S pevnou titanovou konstrukcí.

Až
2,2x rychlejší
GPU
Až
8 hodin navíc
při přehrávání videa
Až
8 hodin navíc
při přehrávání videa
Až
8 hodin navíc
při přehrávání videa
Ceramic Shield 2
s 3× větší odolností proti poškrábání◊Podrobnosti v právních výhradách.

18Mpx Center Stage přední kamera

6,5″ profesionální displej s ProMotion až 120 Hz◊ Podrobnosti v právních výhradách.


Na iPhonu máš pod kontrolou, co sdílíš. Ať už v aplikaci Hesla, při anonymním prohlížení v Safari, nebo v aplikaci Zdraví.

Apple podstatně rozšiřuje využívání klíčových recyklovaných kovů v bateriích, magnetech a deskách plošných spojů v iPhonu. Balení iPhonu je stoprocentně vyrobené z vláken a uvnitř krabičky ani zvenčí není žádná plastová fólie.◊ Podrobnosti v právních výhradách.

Stačí dát starší iPhone vedle toho nového, párkrát klepnout a data se přenesou automaticky.

Když si koupíš nový iPhone, aplikace Přechod na iOS ti usnadní přenos fotek, kontaktů a dalšího obsahu.◊ Podrobnosti v právních výhradách.
Pěkně se doplňují.
Objev barevné kryty, adaptéry, nezbytnosti na nabíjení, crossbody popruh a spoustu dalších věcí.◊ Podrobnosti v právních výhradách.
![iPhone 17 Pro, pohled zezadu, [O7] barva, v siensky hnědém silikonovém krytu s liškově oranžovou peněženkou z tkaniny FineWoven s MagSafe; iPhone Air, pohled zezadu, oblačně bílá barva, s MagSafe baterií; iPhone 17, pohled zezadu, mlhově modrá barva, v ocelově modrém silikonovém krytu, MagSafe nabíječka](https://data.planeo.cz/planeo/APPLE//APPLE_IPHONE_17_AIR_CZ/images/flex_accessories_small.png)
| Modelový rok | 2025 |
|---|---|
| Part Number | MG2Q4SX/A |
| Modelová řada | iPhone Air |
|---|
| Interní paměť GB | 512,00 GB |
|---|---|
| Slot na kartu | Ne |
| Operační paměť | 12,00 GB |
| Počet předních fotoaparátů | 1 |
|---|---|
| Počet zadních fotoaparátů | 1 |
| Maximální světelnost f | 1,6 |
| Stabilizace obrazu | Optická |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 18,0 MPx |
| Rozlišení hlavního zadního fotoaparátu | 48,0 MPx |
| Úhlopříčka displeje | 6,60 " |
|---|---|
| Obnovovací frekvence | 120 Hz |
| Svítivost displeje | 3000 Nits |
| Typ displeje | OLED |
| Vlastnosti displeje | Barevný |
| Displej | 2736 × 1206 |
| Počet jáder procesoru | 6 |
|---|---|
| Základní frekvence procesoru | 4,26 GHz |
| Model procesoru | A19 Pro |
| Třída krytí | IP68 |
|---|---|
| Kapacita baterie | 3149 mAh |
| Distribuce | CZ |
| Spec. vlastnosti | Senzor přítomnosti, Reverzní bezdrátové nabíjení, Gyro senzor, Světelný senzor, Akcelometr, Rychlé nabíjení, Odemykání tváří |
| Operační systém | iOS 26 |
|---|
| Senzory a hardware | Světelný senzor, Proximity, Glonass, Bezdrátové nabíjení, Kompas, Barometr, Galileo, Gyroskop, Mikrofon, Akcelerometr, Reproduktor |
|---|---|
| Zvýšená odolnost | Voděodolný |
| Slot pro paměťovou kartu | Ne |
| Funkce | Rychlé bezdrátové nabíjení, Podpora MMS, Bezdrátové nabíjení, Odemykání tváří, Rychlé nabíjení |
|---|
| Konektory | USB-C |
|---|
| Hlavní SIM karta | eSIM |
|---|---|
| Konfigurace SIM karet | Dual eSIM |
| Komunikace | GLONASS, Galileo, LTE, 5G, NFC, GPS, Bluetooth, Wi-Fi |
| Energetická třída | A |
|---|
| Konstrukce | Dotykový displej |
|---|
| Maximální výkon bezdrátového nabíjení | 20 W |
|---|
| Výška | 15,62 cm |
|---|---|
| Šířka | 7,47 cm |
| Hloubka | 0,56 cm |
| Hmotnost | 165 g |
| Barva | Černá |
|---|
| Obsah balení | Kabel |
|---|
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.