Mobilní telefon, 6,78" IPS 120 Hz displej, procesor 2,4 GHz 8jádrový, operační paměť 12 GB, vnitřní paměť 512 GB, zadní foto 64 MPx, přední foto 50 MPx, Nano SIM, baterie 20000 mAh, černá
Doporučené služby
8 999 Kč
7 437 Kč bez DPH
Další možnosti financování
Platba na třetiny Twisto
3 × 3 000 Kč
Mobilní telefon
ALIGATOR Blackview XPLORE 1 16/512GB Černý
Konstrukce: Dotykový displej
Frekvence procesoru: 2,4 GHz
Počet jader procesoru: 8
Označení procesoru: MediaTek Dimensity 7050
Operační paměť: 12 GB (+ 32 virt. GB)
Interní paměť: 512 GB
Operační systém: Android 15
Typ displeje: IPS
Úhlopříčka displeje: 6,78"
Rozlišení displeje: 1080 × 2460 Px
Obnovovací frekvence: 120 Hz
Rozlišení hlavního zadního fotoaparátu: 64 MPx
Rozlišení předního fotoaparátu: 50 MPx
Počet zadních fotoaparátů: 2
Počet předních fotoaparátů: 1
Maximální světelnost f/1,8
Konfigurace SIM karet: Dual SIM + paměťová karta
Hlavní SIM karta: Nano SIM
Komunikace: LTE/4G, 3G, HSDPA, EGPRS, EDGE, WCDMA/UMTS, NFC
Speciální vlastnosti/funkce: Akcelerometr, Face ID, FM rádio, Čtečka OP/Dual SIM
Slot na kartu: Ano
Konektory: USB-C
Kapacita baterie: 20000 mAh
Výška: 18,4 cm
Šířka: 8,3 cm
Hloubka: 2,95 cm
Hmotnost: 638 g
Barva: Černá
Obsah balení: Nabíjecí kabel, Manuál
ALIGATOR Blackview XPLORE 1 16/512GB Černý
Konstrukce: Dotykový displej
Frekvence procesoru: 2,4 GHz
Počet jader procesoru: 8
Označení procesoru: MediaTek Dimensity 7050
Operační paměť: 12 GB (+ 32 virt. GB)
Interní paměť: 512 GB
Operační systém: Android 15
Typ displeje: IPS
Úhlopříčka displeje: 6,78"
Rozlišení displeje: 1080 × 2460 Px
Obnovovací frekvence: 120 Hz
Rozlišení hlavního zadního fotoaparátu: 64 MPx
Rozlišení předního fotoaparátu: 50 MPx
Počet zadních fotoaparátů: 2
Počet předních fotoaparátů: 1
Maximální světelnost f/1,8
Konfigurace SIM karet: Dual SIM + paměťová karta
Hlavní SIM karta: Nano SIM
Komunikace: LTE/4G, 3G, HSDPA, EGPRS, EDGE, WCDMA/UMTS, NFC
Speciální vlastnosti/funkce: Akcelerometr, Face ID, FM rádio, Čtečka OP/Dual SIM
Slot na kartu: Ano
Konektory: USB-C
Kapacita baterie: 20000 mAh
Výška: 18,4 cm
Šířka: 8,3 cm
Hloubka: 2,95 cm
Hmotnost: 638 g
Barva: Černá
Obsah balení: Nabíjecí kabel, Manuál
Obecné
| Funkce AI | Ne |
|---|---|
| Modelový rok | 2026 |
| Part Number | ABXP1BK |
Modelová řada
| Modelová řada | Blackview XPLORE 1 |
|---|
Paměť
| Interní paměť GB | 256,00 GB |
|---|---|
| Operační paměť | 48,00 GB |
Fotoaparát
| Počet předních fotoaparátů | 1 |
|---|---|
| Počet zadních fotoaparátů | 2 |
| Optický zoom | Nemá |
| Maximální světelnost f | 1,8 |
| Stabilizace obrazu | Optická |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 50,0 MPx |
| Rozlišení hlavního zadního fotoaparátu | 64,0 MPx |
Baterie
| Kapacita baterie | 20000 mAh |
|---|
Displej
| Úhlopříčka displeje | 6,78 " |
|---|---|
| Obnovovací frekvence | 120 Hz |
| Svítivost displeje | 500 Nits |
| Typ displeje | IPS |
| Vlastnosti displeje | Gorilla Glass 5 |
| Displej | 2460 × 1080 |
Procesor
| Počet jáder procesoru | 8 |
|---|---|
| Základní frekvence procesoru | 2,40 GHz |
| Model procesoru | Dimensity 7050 |
| Procesor | 8x 2,4 GHz |
Vlastnosti
| Třída krytí | IP69K |
|---|---|
| Distribuce | CZ |
| Spec. vlastnosti | Odemykání tváří |
Výbava
| Senzory a hardware | Akcelerometr |
|---|---|
| Zvýšená odolnost | Vodotěsný |
| Max. kapacita paměťové karty | do 256 GB |
Software
| Operační systém | Android 15 |
|---|
Konektory
| Konektory | USB-C |
|---|
Komunikace a porty
| Hlavní SIM karta | Nano SIM |
|---|---|
| Konfigurace SIM karet | Dual SIM + paměťová karta |
| Komunikace | Bluetooth |
Energetické parametry
| Energetická třída | C |
|---|
Nabíjení
| Maximální výkon drátového nabíjení | 55 W |
|---|
Vzhled a design
| Konstrukce | Dotykový displej |
|---|
Rozměry a hmotnost
| Výška | 18,40 cm |
|---|---|
| Šířka | 8,30 cm |
| Hloubka | 2,95 cm |
| Hmotnost | 638 g |
Barva
| Barva | Černá |
|---|
Balení
| Obsah balení | Kabel |
|---|
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.