- displej 15,6" IPS, 1920 × 1080, antireflexní, 300 nit
- procesor AMD Ryzen 3 5300U (4 jader, až 3,8 GHz)
- paměť RAM 16 GB, datové úložiště SSD 512 GB
- integrovaná grafická karta AMD Radeon Graphics
- webkamera Full HD, čtečka paměťových karet
- USB‑C, 3× USB, HDMI, jack 3,5 mm
- operační systém Windows 11 Home
Doporučené služby
Další možnosti financování

Notebook 15,6" Acer Aspire Lite 15 Silver AL15-41P-R879, stříbrný

Asistent, který je vždy po ruce
Acer Aspire Lite 15 je lehký a praktický notebook na běžnou práci i zábavu. Nezklame při každodenních administrativních úkolech, prohlížení webových stránek a sledování multimédií. Srdcem notebooku je procesor AMD Ryzen 3 5300U se 4 jádry o frekvenci až 3,8 GHz. Notebook je vybaven integrovanou grafickou kartou AMD Radeon Graphics. K dispozici je 16 GB operační paměti RAM. Na vaše data je připraveno rychlé datové úložiště SSD o kapacitě 512 GB.

Ideální velikost do brašny
Notebook Acer je vybaven IPS displejem o úhlopříčce 15,6" s rozlišením Full HD (1920 × 1080) v poměru stran 16 : 9. Panel je antireflexní. O příjemný audio zážitek při poslechu hudby a sledování multimédií se postarají stereo reproduktory. Notebook je vybaven spolehlivým operačním systémem Windows 11 Home, který vám přinese přehledné pracovní prostředí a uživatelský komfort při každodenním použití.

Velký výběr portů
Acer Aspire má plastové šasi ve stříbrném barevném provedení o hmotnosti přibližně 1,59 kg. Klávesnice je lokalizovaná do českého jazyka, není podsvícená a má numerickou část. Na vaše hovory je připravena webkamera s rozlišením Full HD. Baterie notebooku má kapacitu 58 Wh pro výdrž až 10 hod. K napájení můžete využít USB‑C. Balení obsahuje napájecí adaptér. Na bocích notebooku najdete velký výběr portů: USB‑C, 3× USB, HDMI, čtečku paměťových karet a audio port (jack 3,5 mm). Bezdrátovou konektivitu zajišťují technologie Wi-Fi a Bluetooth.
| Funkce AI | Ne |
|---|---|
| Použití | Kancelářský |
| Ultrabook | Ano |
| Part Number | NX,J53EC,001 |
| Modelová řada | Aspire Lite 15 |
|---|
| Typ disku | SSD |
|---|---|
| SSD Disk | 512 GB |
| Celková kapacita úložiště | 512 GB |
| Rozšíření operační paměti | + 16 GB |
|---|---|
| Intel Optane | Ne |
| Operační paměť | 16,00 GB |
| Typ baterie | Li-Ion |
|---|---|
| Výdrž baterie až | 10 h |
| Kapacita baterie Wh | 58 |
| Displej | Matný |
|---|---|
| Rozlišení panelu | 1920 × 1080 px |
| Dotykový displej | Ne |
| Úhlopříčka displeje | 15,60 " |
| Obnovovací frekvence | 60 Hz |
| Svítivost displeje | 300 Nits |
| Typ displeje | IPS |
| Počet jáder procesoru | 4 |
|---|---|
| Procesorová řada | Ryzen 3 |
| Model procesoru | Ryzen 3 5300U |
| Základní frekvence procesoru | 2,60 GHz |
| Frekvence procesoru boost | 3,80 GHz |
| Výrobce procesoru | AMD |
| Síťový procesor (NPU) | Ne |
|---|
| Podpora WIN11 | Ano |
|---|---|
| Předinstalovaný Microsoft 365 Personal | Ne |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Slot pro paměťovou kartu | microSD |
|---|---|
| Mechanika | Ne |
| Max. kapacita paměťové karty | do 512 GB |
| Výbava | Numerická klávesnice, Webkamera, Port pro sluchátka a mikrofon |
| Typ grafické karty | Integrovaná |
|---|---|
| Grafika | Radeon Graphics |
| Výrobce grafiky | AMD |
| Podsvícení klávesnice | Ne |
|---|
| Počet USB-A | 3 |
|---|---|
| Počet USB-C | 1 |
| Komunikace | Bluetooth, Wi-Fi |
| Bluetooth | 5.1 |
| Wi-Fi standard | 802.11ax |
| Rozhraní | HDMI, USB-A, USB-C |
| Materiál konstrukce | Plastový |
|---|---|
| Konstrukce | Pevná |
| Výška | 1,90 cm |
|---|---|
| Šířka | 35,90 cm |
| Hloubka | 23,30 cm |
| Hmotnost | 1,7 kg |
| Barva | Stříbrná |
|---|
| Obsah balení | Napájecí adaptér |
|---|
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Doporučené články
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.