- 8jádrový procesor AMD Ryzen 7, 16 vláken
- frekvence procesoru až 3,3 GHz
- 16GB operační paměť
- 15,6" displej s rozlišením Full HD (1920 × 1080)
- SSD disk s kapacitou 1 TB
- operační systém Windows 11 Home
- podsvícená klávesnice
- hmotnost 1,62 kg
Slevový kupón

Notebook Acer Aspire 15 (A15-61M-R6M4)

Výkon pro každý den
Zvládejte každodenní povinnosti s přehledem díky výkonnému notebooku Acer Aspire 15. Ten pohání 8jádrový procesor AMR Ryzen 7 s frekvencí až 3,3 GHz a díky 16GB operační paměti bude chod plynulý i při více spuštěných procesech. Operační systém Windows 11 Home pak nabídne kreativní prostor pro rozvoj vašich vášní a dovedností. Poskytuje prostředí s mnoha funkcemi usnadňující orientaci a multitasking, zároveň nechybí obsáhlá knihovna aplikací a další možnosti pro jednodušší práci.

Plynulý obraz a grafika
Dechberoucí vizuální zážitky s plynulými detaily posunou hraní a sledování filmů na novou úroveň. Díky 15,6" displeji notebooku Acer Aspire 15 a rozlišení obrazovky Full HD vám nic neunikne, sdílená grafika zajistí dostatečný výkon pro bezproblémový chod u vašich oblíbených herních titulů. Matné provedení displeje navíc zajistí, že obraz zůstane viditelný, ať už je večer či slunečný den.

Široké rozhraní
Mějte veškerý svůj obsah na jednom místě díky SSD disku s kapacitou 1 TB. Ten se navíc postará o rychlé načítání souborů, nemusíte tak už na nic čekat. Pohodlí při ovládání notebooku Acer Aspire 15 podpoří podsvícená klávesnice a praktický touchpad. Nechybí však ani možnost rozšíření notebooku o další příslušenství, se kterým vám práce půjde ještě více od ruky. Rozhraní nabídne USB 4 i USB 3.2 Gen 1, nebo také HDMI pro propojení s monitory.
| Funkce AI | Ano |
|---|---|
| Použití | Domácí |
| Part Number | NX,J9DEC,003 |
| Intel Optane | Ne |
|---|---|
| Operační paměť | 16,00 GB |
| Typ disku | SSD |
|---|---|
| SSD Disk | 1000 GB |
| Celková kapacita úložiště | 1000 GB |
| Typ baterie | Li-Ion |
|---|---|
| Kapacita baterie Wh | 53 |
| Displej | Antireflexní |
|---|---|
| Rozlišení panelu | 1920 × 1080 px |
| Dotykový displej | Ne |
| Úhlopříčka displeje | 15,60 " |
| Obnovovací frekvence | 60 Hz |
| Svítivost displeje | 300 Nits |
| Typ displeje | IPS |
| Počet jáder procesoru | 8 |
|---|---|
| Procesorová řada | Ryzen 7 |
| Model procesoru | Ryzen 7 8840HS |
| Základní frekvence procesoru | 3,30 GHz |
| Frekvence procesoru boost | 5,10 GHz |
| Výrobce procesoru | AMD |
| Síťový procesor (NPU) | Ano |
|---|---|
| Tera Operace za vteřinu | 16 |
| Mechanika | Ne |
|---|---|
| Webkamera | Ano |
| Čtečka otisku prstů | Ano |
| Výbava | Webkamera, Port pro sluchátka a mikrofon, Podsvícená klávesnice, Numerická klávesnice, Čtečka otisků prstů |
| Předinstalovaný Microsoft 365 Personal | Ne |
|---|---|
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Typ grafické karty | Integrovaná |
|---|---|
| Grafika | Radeon 780M |
| Výrobce grafiky | AMD |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
|---|
| Počet USB-A | 2 |
|---|---|
| Počet USB-C | 2 |
| Komunikace | Wi-Fi, Bluetooth |
| Bluetooth | 5.3 |
| Wi-Fi standard | 802.11ax |
| Rozhraní | USB-C, USB-A, Thunderbolt, HDMI |
| Konstrukce | Pevná |
|---|
| Výška | 1,78 cm |
|---|---|
| Šířka | 36,40 cm |
| Hloubka | 23,75 cm |
| Hmotnost | 1,6 kg |
| Barva | Šedá |
|---|
| Obsah balení | Nabíječka |
|---|
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.