Katalog Prodejny
Porovnání
Přihlásit
Košík

Candy

Logo značky Candy

candy

Značka Candy je neodmyslitelně spjatá s dlouholetou tradicí a řadou inovativních domácích spotřebičů, které se mohou pyšnit řadou chytrých funkcí – od dotykového ovládání, až po konektivitu a ovládání prostřednictvím WiFi. Vybrané řady praček, myček a lednic se dají propojit prostřednictvím několika aplikací, a dávají vám tak plnou kontrolu nad ovládáním i na dálku – to vše z pohodlí obývacího pokoje. Spotřebiče Candy tak vaší domácnosti dodají ten správný kouzelný nádech i praktické pomocníky.

candy
candy

Praní nové generace

Chytrá domácnost je dnes již téměř samozřejmostí, a tak Candy přichází s automatickými pračkami, které díky svým inovacím uspoří nejen váš čas, ale i peníze. Chytré ovládání vám pomůže zjednodušit každodenní život, s chytrým telefonem si můžete nastavit prací program a sledovat průběh praní i na koncertě nebo u lékaře. Pračky Candy šetrně vyperou, a navíc neplýtvají vodu ani elektrickou energií. Široká nabídka různých modelů uspokojí každého zákazníka, vybírat může z praček s předním plněním nebo v případě menších prostorů můžete sáhnout po pračkách s horním plněním. Každá je jedinečná, nabízí vynikající kapacitu a hodí se do jakéhokoli prostoru vaší domácnosti – stačí si jen vybrat.

Chytří pomocníci pro vaše potraviny

Usnadněte si svůj život s ledničkami značky Candy a vyberte si ideálního společníka pro vaši domácnost. Uložené potraviny budou vždy v té nejlepší kvalitě, a to bez ohledu na to, zda budou uvařené nebo čerstvé. Široká nabídka funkcí od automatického odmrazování, kontroly ledu či systému rovnoměrného rozložení teploty až po úžasnou variabilitu, kdy si můžete přizpůsobit umístění polic a vnitřní rozložení podle svým přestav, vás rozhodně přesvědčí, že lednice Candy jsou tou správnou volbou.

candy

Vařte jako profesionál s Candy

Potěšte své chuťové buňky i hosty lahodnými pokrmy. Ať už půjde o klasiku, jako domácí pizza, nebo prvotřídní pokrm o třech chodech, vestavné trouby Candy disponují škálou moderních i inovativních programů, díky kterým, v kombinaci s precizně laděnými detaily a lineárními tvary, se sladí s každou domácností jako plnohodnotný člen. Systémy hydrolytického a pyrolytického čištění jim navíc propůjčují bezkonkurenční praktičnost – jako tomu je u produktové řady IDEA. Jsou tak díky tomu v krátkém časovém horizontu, po uvaření předchozích chodů, znovu připraveny k přichystání dalších pokrmů.

K tomu přičtěte mikrovlnné trouby Candy jako praktické pomocníky. Vedle svých elegantních rozměrů a designu totiž vyčnívají chytrými technologiemi – od nastavitelného časovače a systému Cooking Surround, přes dětskou pojistku, až po chytré ovládání, díky němuž můžete svého nového společníka ovládat přes váš chytrý telefon.

Pro přímé vaření tu zase jsou varné desky Candy, které se pohodlně a efektivně přizpůsobí vašim preferencím i zvyklostem. K dispozici jsou klasické varianty, které disponují dvěma až šesti varnými zónami, nebo modernější a odolnější s chytrými technologiemi, které lze zároveň jednodušeji čistit. Nechybí zde ani přehledné dotykové ovládání či dětská pojistka.

Pořádek v kuchyni snadno a rychle

Nepostradatelný pomocník, co šetří vaše energie, spotřebu vody, ale hlavně váš čas, a ten je k nezaplacení. Každý z vás si chce po náročném dni vychutnat pohodu a klid u rodinného krbu a neřešit špinavé nádobí na lince, ve dřezu nebo na stole. Myčka nádobí Candy se stane vaším nejlepším přítelem, protože schová rychle hrnce, sklenky, talíře, příbory i poklice. Bezpečné i prostorné myčky nádobí nabízejí řadu mycích programů a skvěle se hodí do malých i velkých kuchyní. Vybírat můžete z řady modelů, vestavěných nebo volně stojících a ze standardních rozměrů nebo ve velikosti slim. Věřte, že myčky nádobí značky Candy vám zlepší váš každodenní život – lze je ovládat a spravovat ze vzdáleného místa, stačí mít jen chytrý telefon s potřebnou aplikací.

candy

Suším, sušíš, sušíme

Už žádné přeplněné sušáky prádla, konec obložených radiátorů, stop nevyžehleným tričkám – kdo suší má za ušima. Jak ušetřit místo v bytě, usnadnit si práci a zpříjemnit život vás naučí sušičky prádla Candy. Chytré, pohodlné s intuitivním ovládáním a množstvím sušících programů jsou sušičky Candy velmi oblíbené u lidí, kteří chtějí ušetřit svůj čas. Zaručují výborný výkon bez omezení kvality sušení a nabízí kapacitu až na 10 Kg prádla.

 

Ledově svěží kvalita

Pokud potřebujete zmrazit své potraviny efektivně, úsporně, a především rychle, mrazáky Candy představují ideální řešení. Disponují prostornými zásuvkami, praktickými rozměry, které jim propůjčují pohodlnou mobilitu, a praktickým systémem rychlého zmrazování. Vybírejte jak z řad šuplíkových, tak truhlicových mrazáků Candy – jejich graciézní a minimalistický design ladně doplní vaši domácnost i potřeby.

candy

Nejprodávanější produkty značky