- ochrana proti pádu z výšky až 4 m
- materiál posílený o grafen
- štíhlý profil a texturované okraje
- povrchová úprava s třpytivým efektem
- podíl recyklovaných materiálů až 84 %
- kompatibilita s MagSafe
- podpora bezdrátového nabíjení

Kryt na mobil ZAGG Milan Snap pro iPhone 16 Pro Max silver sparkle

Pokročilá odolnost v pevném sevření
Obal musí spolehlivě chránit chytrý telefon v náročných podmínkách. Přesně tento úkol plní kryt na mobil ZAGG Milan Snap pro iPhone 16 Pro Max v odstínu silver sparkle. Jeho konstrukce spoléhá na materiál posílený o grafen s mimořádnou tvrdostí a elasticitou. Tento specifický prvek účinně tlumí nárazy a poskytuje certifikovanou ochranu proti pádu z výšky až 4 m. Každodenní manipulaci se zařízením usnadňuje štíhlý profil tvořící texturované okraje pro pevný úchop. Ochranný kryt nevyklouzne z dlaně ani při rychlém pohybu.

Ekologický přístup s ohledem na eleganci
Vizuální stránka tohoto pouzdra sází na výraznou povrchovou úpravu s třpytivým efektem. Atraktivní provedení myslí na udržitelnost životního prostředí. Výrobce při produkci nasazuje podíl recyklovaných materiálů až 84 %. Uživatelský komfort znatelně zvyšuje plná kompatibilita s MagSafe a bezdrátovým nabíjením. Energii přístroji dodáte bez nutnosti sundávat obal ze zad telefonu.
| Part Number | 702315121 |
|---|
| Modelová řada | iPhone 16 Pro Max |
|---|
| Pro značku | Apple |
|---|
| Materiál | TPU |
|---|---|
| Vlastnosti | Odolné |
| Typ | Zadní kryt |
|---|
| Výška | 20,00 cm |
|---|---|
| Šířka | 10,80 cm |
| Hloubka | 2,10 cm |
| Hmotnost | 48 g |
| Barva | Růžová |
|---|
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.