Katalog Prodejny
Porovnání
Přihlásit
Košík

Yenkee YKB 5000CS

Bezdrátová klávesnice s touchpadem pro PC, notebooky, smart TV apod. Vestavěná dobíjecí lithiová baterie zajišťuje dlouhu provozní dobu. Klávesnice se nabíjí přes standardní rozhraní micro USB. Celý popis

02

Bezdrátová klávesnice YENKEE YKB 5000CS

  • provozní dosah až 10 m
  • klávesnice plné velikosti s přesným zdvihem kláves
  • zabudovaný touchpad
  • multimediální klávesy
  • vhodná do kanceláře i domů
03

Ergonomická bezdrátová klávesnice YENKEE YKB 5000CS

Spolehlivá klávesnice YENKEE YKB 5000CS se může pyšnit bezdrátovým připojením na frekvenci 2,4 GHz, což dovoluje jednoduché užívání až na vzdálenost 10 metrů. Kvalitní 230mAh baterie zaručí dlouhotrvající a tichý chod až na 80 hodin, čímž efektivně poslouží každé vaší potřebě. YENKEE YKB 5000CS se převážně vyznačuje svým inovativním 4,5" touchpadem s rozlišením 1 200 DPI, který s maximálním pohodlím nahradí myš prostřednictvím praktických programů jako je Klepnutí myší. Klávesy rovněž disponují multifunkčností, což například zahrnuje ovládání aplikací.

07

Mnohofunkční klávesy

Prostřednictvím horních kláves je proto možné například otevírat e-maily, ovládat hlasitost zařízení nebo přetáčet film. Špičkové nůžkové spínače, na kterých jsou klávesy usazeny, propůjčují klávesnici YENKEE YKB 5000CS okamžitou odezvu

08

Pracujte odkudkoli

Díky své nízké hmotnosti a bezdrátovému připojení se YENKEE YKB 5000CS nejvíce hodí k dalším zařízením jako jsou například chytré televize. Součástí klávesnice je také microUSB kabel, který vám dovolí zařízení v případě potřeby pohodlně dobít už za 90 minut. Se svou graciézní sloučeninou černého a šedého designu je ideálním společníkem k vašemu zařízení jak do práce v kanceláři, tak k rekreačnímu užití v prostorách domova.

 

Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.