Katalog Prodejny
Porovnání
Přihlásit
Košík

Yenkee YKB 2025CS SPLENDOR

Podsvícená 2,4G bezdrátová klávesnice s nízkoprofilovými klávesami. Díky podsvícení najde tato klávesnice praktické využití i v prostředí se slabým osvětlením. Vestavěná 1400mAh baterie.Celý popis

Detail klávesnice

Bezdrátová klávesnice YENKEE SPLENDOR YKB 2025CS

  • bílé LED podsvícení kláves
  • membránové spínače pro tiché psaní
  • Bluetooth nebo radiofrekvenční 2,4G připojení
  • nabíjecí 1 400mAh baterie
  • chráněná při polití tekutinou
  • nastavitelné nožičky
Detail klávesnice z boku

Multimediální klávesnice pro každého

S dobrou klávesnicí si usnadníte práci v kanceláři i na home office. Bezdrátovou klávesnici YENKEE SPLENDOR YKB 2025CS snadno přizpůsobíte pracovnímu prostředí díky nastavitelným nožičkám a LED podsvícení, jehož intenzitu si můžete libovolně zvolit. Ať už pracujete s dokumenty, nebo se věnujete hrám, oceníte tiché klávesy, které díky membránový spínačům neklapou jako starožitný psací stroj. Nejen při práci využijete numerickou klávesnici (NumPad) a klávesy pro ovládání multimédií.

Připojení ke klávesnici

Pořádek na pracovním stole

Časy, kdy byl váš pracovní stůl plný kabelů, jsou dávno pryč. Bezdrátovou klávesnici YENKEE SPLENDOR YKB 2025CS snadno spárujete pomocí technologie Bluetooth nebo za pomoci 2.4G radiofrekvenčního přijímače, který zapojíte do USB portu vašeho počítače. V klávesnici je integrovaná kvalitní 1 400mAh baterie, kterou můžete nabíjet i při práci, takže není třeba přerušit činnost. Klávesnice se dá kdykoli zcela vypnout a můžete šetřit baterii. Pokud si rádi u počítače vypijete kávu, nemusíte se obávat vylití, SPLENDOR je totiž odolná vůči kontaktu s tekutinou a má odtokové kanálky, takže se po nehodě snadno vyčistí.

Záběr na herní zázemí

Do kanceláře i domů

Pořádáte filmový večírek? Pohodlně se usaďte na gauč a ovládejte počítač na dálku. Nemusíte vstávat, protože vaše klávesnice YENKEE SPLENDOR YKB 2025CS bezdrátový dosah 10 metrů. Navíc bílé LED podsvícení kláves se postará o to, abyste mohli pohodlně vyhledávat ve streamovací službě bez zbytečného tápání. Intenzitu světla lze nastavit ve třech krocích, anebo ho zcela vypnout.

Pohodlný pracovní zážitek Nejdůležitější pro práci na počítači je příslušenství, které nejen že dobře funguje, ale musí splňovat náročné požadavky uživatelů. Nízko profilové klávesy v kombinaci s tichými membránovými přepínači dělají z této podsvícené 2,4G bezdrátové klávesnice správného parťáka pro vaše pohodlné psaní. Klávesnice také disponuje multimediálními klávesami a numerickým blokem. Při vaší práci jistě oceníte nastavitelné naklápěcí nožky, které zajišťují perfektní polohu a stabilitu klávesnice při psaní na pracovním stole. Nabíjení může bez problémů probíhat během používání klávesnice a díky tomu nebudete nuceni jakkoliv přerušovat vaší práci. Pro šetření baterie můžete klávesnici v době, kdy není používána jednoduše vypnout a prodloužit tak životnost baterie a intervaly mezi dalším dobíjením. Bezdrátová Klávesnice je navíc díky odtokovým kanálkům umístěným na její spodní straně odolná proti polití tekutinou .Příjemné a dobře viditelné bílé LED podsvícení pomáhají s rovnoměrnou viditelností všechkláves i v prostředí se s níženou viditelností. Podsvícení má tři nastavitelné úrovně jasu, které lze libovolně nastavit, nebo případně podsvícení úplně vypnout.

Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.