Katalog Prodejny
Porovnání
Přihlásit
Košík

Yenkee YKB 2000 CSWE WL

Bezdrátová dobíjecí klávesnice TRIM, vstup: micro USB (kabel součástí příslušenství), příkon: 5 V DC/500 mA, doba nabíjení: < 4 hodiny, provozní dosah: < 10 metrů, pohotovostní doba: 90 dnů, kompatibilita: Windows 7/8/10 Mac OS XCelý popis

04

Bezdrátová dobíjecí klávesnice TRIM Yenkee YKB 2000 CSWE WL

  • mimořádně úsporná
  • vysoká výdrž až 90 hodin
  • nůžkové spínače podporující ergonomii
  • numerický blok
  • spolehlivý dosah 
07

Pohodlí bez kabelů s TRIM Yenkee YKB 2000 CSWE WL

Spolehlivá bezdrátová klávesnice TRIM Yenkee YKB 2000 CSWE WL se vyznačuje graciézním a tenkým designem složeným z jedinečných materiálů a zabudovanou dobíjející 230mAh baterií s výdrží v nepřetržitém provozu až 90 hodin. Získáte tak prostor na jakýkoli objem práce, k jejíž plynulému chodu přispějí tiché klávesy s okamžitou odezvou díky nízkému profilu celé klávesnice a kvalitním nůžkovým spínačům. Bezdrátová klávesnice TRIM Yenkee YKB 2000 CSWE WL je rovněž schopná se v případě nečinnosti automaticky přepnout do pohotovostního režimu, jehož zásluhou je možné elegantně šetřit životnost baterie, kterou lze pohodlně nabít prostřednictvím USB. Periferie také obsahuje LED kontrolku, která vás přehledně upozorní na vše důležité.

01

Dosáhněte vrcholu

S klávesnicí TRIM Yenkee YKB 2000 CSWE WL jsou starosti s provozní vzdáleností minulostí. Dosah až 10 metrů spolehlivě nabízí flexibilitu ve výběru pracovního místa, a dokonale se hodí nejen domů, ale také do zasedacích místností či kanceláří. Mějte tak všechno pevně pod kontrolou bez zbytečného připojování kabelů.

06

Multifunkční klávesy

Pro TRIM Yenkee YKB 2000 CSWE WL jsou také samozřejmostí praktické klávesy, včetně numerické části. Na své si tak přijdou uživatelé, pro něž je práce s čísly denním chlebem a preferují podporu nenáročného způsobu psaní. Prostřednictvím funkční klávesy Fn si, na druhou stranu, lze usnadnit přístup k četnému množství zkratek a funkcí k ještě pohodlnějšímu průběhu pracovních činností.

 

Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.