- reverzibilní USB-C konektor
- maximální proud 3 A
- délka 1 m
- přenos dat 480 Mb/s
- nylonové opletení
- hliníková konstrukce
- certifikace CE
Synchronizační a nabíjecí USB kabel, konektor: USB A 2.0 / USB typ C, přenos dat: až do 480 Mb/s, nabíjecí proud: maximálně 3 A, délka: 1 m
259 Kč
214 Kč bez DPH

USB-C kabel Yenkee YCU 301 BK

Spolehlivé nabíjení a přenos dat
USB-C kabel Yenkee YCU 301 BK nabízí stabilní proud až 3 A a zajišťuje rychlý přenos dat 480 Mb/s. Díky reverzibilnímu konektoru C ho vždy zapojíte správně. Kábel má odolné hliníkové zakončení a nylonový obal, který brání zamotání a poškození při častém přenášení. Funguje spolehlivě v teplotách od -10 °C do 60 °C. Připojte s ním telefony, tablety i automobilové nabíječky. Tento kabel je ideální pro každodenní používání.
Obecné
| Typ přístroje | USB-C kabel |
|---|
Výkon
| Max. výst. proud | 3000 mA |
|---|
Vlastnosti
| Délka kabelu | 1,0 m |
|---|---|
| Opletení kabelu | Textilní |
| Max. přenosová rychlost | 480 |
Konektory
| Typ vstupního konektoru | USB-C |
|---|---|
| Typ výstupního konektoru | USB-A |
Rozměry a hmotnost
| Šířka | 100,00 cm |
|---|
Barva
| Barva | Černá |
|---|
5 z 5
hodnotilo celkem
5 ověřených zákazníků
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.