- procesor Snapdragon 7s Gen 4
- 6GB RAM + 128GB UFS úložiště
- 12,1" displej s rozlišením 2,5K
- obnovovací frekvence 120 Hz
- operační systém HyperOS
- kapacita baterie 120 000 mAh
- kvalitní zvuk s Dolby Atmos
Doporučené služby
Další možnosti financování

Tablet Xiaomi Redmi Pad 2 Pro

Úctyhodný výkon pro práci i zábavu
S tabletem Xiaomi Redmi Pad 2 Pro vám už nic nebude bránit ve hraní her, kreativní tvorbě či psaní poznámek do školy. Poskytuje úctyhodný výkon a nízkou spotřebu díky procesoru Snapdragon 7s Gen 4 a v kombinaci s 6GB RAM poběží tablet na plné obrátky bez sekání, ať už pracujete v plném nasazení či procházíte webové stránky. Přístup k nejnovějším funkcím a přívětivé uživatelské prostředí zajistí operační systém HyperOS.

Skvělý vizuální zážitek i zvuk
Displej s úhlopříčkou 12,1" a rozlišením až 2,5K tabletu Xiaomi Redmi Pad 2 nabídne nejen detailní obraz, ale také plynulost a vysoký jas se svítivostí 600 nitů. Obnovovací frekvence 120 Hz vás pak provede akčními scénami zcela bez sekání. Certifikace TÜV Rheinland Low Blue Light, Flicker Free a Circadian Friendly prokazují šetrný přístup k vašim očím a menší únavu zraku i po celodenním používání. Kromě kvalitního obrazu si výrobci dali záležet i na zvuku, ve výbavě naleznete 4 reproduktory s technologií Dolby Atmos a Hi-Res Audio pro prostorový zvuk.

Výdrž po celý den
Tablet Xiaomi Redmi Pad 2 s kovovým unibody tělem poskytne dostatečnou výdrž a stylový design. Podporuje navíc příslušenství jako Redmi Smart Pen i klávesnici pro vytvoření pracovního prostředí. S kapacitou baterie 12 000 mAh navíc vydrží po celý den. Tablet lze také rychle nabíjet díky podpoře 33W napájení, čímž je připraven vám posloužit, kdykoliv to bude potřeba.
| Funkce AI | Ne |
|---|---|
| Použití | Univerzální |
| Part Number | 70629 |
| Modelová řada | REDMI Pad 2 Pro |
|---|
| Operační paměť | 6,00 GB |
|---|---|
| Interní paměť GB | 128,00 GB |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 8,0 MPx |
|---|---|
| Rozlišení hlavního zadního fotoaparátu | 8,0 MPx |
| Webkamera | Přední i zadní |
|---|
| Kapacita baterie Wh | 12000 |
|---|
| Úhlopříčka displeje | 12,10 " |
|---|---|
| Obnovovací frekvence | 120 Hz |
| Svítivost displeje | 600 Nits |
| Rozlišení displeje | 2560 × 1600 |
| Typ displeje | IPS |
| Počet jáder procesoru | 8 |
|---|---|
| Model procesoru | Snapdragon 7s Gen 4 |
| Model procesoru | Snapdragon 7s Gen 4 |
| Výrobce procesoru | Qualcomm |
| Spec. vlastnosti | Světelný senzor, Hallův senzor, Akcelometr |
|---|
| Senzory a hardware | Reproduktor, Mikrofon, Kompas, Gyroskop |
|---|---|
| Slot pro paměťovou kartu | microSD |
| Max. kapacita paměťové karty | do 2 TB |
| Podpora paměťové karty | do 2 TB |
| Operační systém | Android 15 |
|---|
| Grafický čip | Adreno 810 |
|---|---|
| Grafický čip | Adreno 810 |
| Výrobce grafického čipu | Qualcomm |
| Konektory | USB-C, Jack 3,5 mm |
|---|
| Komunikace | Wi-Fi, GPS, Bluetooth, 5G |
|---|---|
| Wi-Fi standard | 802.11ax |
| Hlavní SIM karta | Nano SIM |
| Energetická třída | G |
|---|
| Výška | 27,97 cm |
|---|---|
| Šířka | 18,16 cm |
| Hloubka | 0,75 cm |
| Hmotnost | 600 g |
| Barva | Šedá |
|---|
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.