- 11" displej
- rozlišení 2 560 × 1 600 px
- 8jádrový procesor MediaTek Helio G100-Ultra
- operační paměť 4 GB
- úložiště s kapacitou 128 GB
- 5MPx přední fotoaparát
- 8MPx zadní fotoaparát
- Wi-Fi, Bluetooth 5.3, USB-C
- kapacita baterie 9 000 mAh
Doporučené služby
Další možnosti financování

Tablet Xiaomi Redmi Pad 2 4/128GB, Gray

Parťák do nepohody
Skvělý parťák na filmy, hry i práci. To je tablet Xiaomi Redmi Pad 2 4/128GB Gray s nádherným 11" displejem, rozlišením 2 560 × 1 600 px a bnovovací frekvencí 90 Hz. O hladké fungování se postarají 8jádrový procesor MediaTek Helio G100-Ultra a operační paměť o velikosti 4 GB. Baterie s kapacitou 9 000 mAh zaručuje dlouhou výdrž. Výhodou je také podpora 18W nabíjení. Tohoto parťáka můžete vzít kamkoli po celém světě, protože díky datové SIM kartě lze využívat mobilní připojení kdekoli.

Multifunkční zařízení
K dispozici máte úložiště s kapacitou 128 GB, které zajistí místo pro vaše oblíbené aplikace. Jeho velikost můžete ještě podpořit 2TB paměťovou kartou. Tablet Xiaomi Redmi Pad 2 4/128GB Gray dokáže nahradit i fotoaparát. Nabídne vám 5MPx přední a 8MPx zadní kameru. Tablet disponuje výbavou jako je Wi-Fi, Bluetooth 5.3, pohybový senzor, rozpoznávání tváře (Face ID) a USB-C port. Podporuje i dotykové pero Redmi Smart Pen, díky němuž lze tablet použít také ke kreslení či podepisování dokumentů.
| Použití | Univerzální |
|---|---|
| Typ přístroje | Tablet |
| Part Number | 65580 |
| Modelová řada | REDMI Pad 2, REDMI Pad |
|---|
| Operační paměť | 4,00 GB |
|---|---|
| Interní paměť GB | 128,00 GB |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 8,0 MPx |
|---|---|
| Rozlišení hlavního zadního fotoaparátu | 8,0 MPx |
| Webkamera | Přední i zadní |
|---|
| Kapacita baterie Wh | 9000 |
|---|
| Úhlopříčka displeje | 11,00 " |
|---|---|
| Obnovovací frekvence | 90 Hz |
| Svítivost displeje | 600 Nits |
| Rozlišení displeje | 2560 × 1600 |
| Typ displeje | IPS |
| Počet jáder procesoru | 8 |
|---|---|
| Model procesoru | Helio G100 Ultra |
| Výrobce procesoru | MediaTek |
| Procesor | 8× 2,2 GHz |
| Spec. vlastnosti | Hallův senzor, Světelný senzor, Akcelometr |
|---|
| Senzory a hardware | Kompas, Gyroskop, Mikrofon, Reproduktor |
|---|---|
| Slot pro paměťovou kartu | microSD |
| Operační systém | Android |
|---|
| Grafický čip | Mali-G57 |
|---|---|
| Výrobce grafického čipu | ARM |
| Konektory | USB-C |
|---|
| Komunikace | Bluetooth, Wi-Fi |
|---|---|
| Wi-Fi standard | 802.11ax |
| Hlavní SIM karta | Nano SIM |
| Energetická třída | F |
|---|
| Výška | 25,40 cm |
|---|---|
| Šířka | 16,60 cm |
| Hloubka | 0,77 cm |
| Hmotnost | 512 g |
| Barva | Šedá |
|---|
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.