Opět vás v té nejméně vhodné chvíli zaskočila vybitá baterie? Vsaďte na jistotu s velkou baterií telefonu Redmi Note 15. Její štědrá 6 000 mAh kapacita vám dopřeje až 2 dny oblíbené zábavy. V případě potřeby vás do hry během několika minut vrátí 33 W turbo nabíjení.
Doporučené služby
Další možnosti financování
.webp)
.webp)

Dlouhá výdrž, rychlé nabití

Estetika inspirovaná životem
Zapomeňte na chladný minimalismus a seznamte se s estetikou, která dýcha skutečným životem. Precizní zpracování a ladné křivky vytvářejí jemnou harmonii, kterou cítíte pokaždé, když se podíváte na Redmi Note 15. Znak luxusu a vaší výjimečnost podtrhuje elegantní černé barevné provedení.

Navržen, aby vydržel
S hvězdnou odolností chytrého telefonu Redmi Note 15 jste připraveni na každou nečekanou výzvu. SGS certifikát odolnosti, zesílený středový rám a krytí IP64 tvoří ochranu, která vás definitivně zbaví strachu z rozbitého telefonu či náhodného ošplechání vodou.

Zachyťte dokonalost života
Proměňte obyčejné okamžiky na výjimečná mistrovská díla, která nenechají nikoho chladným. Díky 108 Mpx Super-Clear snímači chytrého telefonu Redmi Note 15, pokročilé optické stabilizaci a velké clone f/1.7 si vychutnáte dechberoucí detaily a živé barvy.

Kapesní
profesionální fotovýbava
Využijte 4 ohniskové vzdálenostíi (od 28 mm do 72 mm), připravené změnit smartphone Redmi Note 15 na profesionální fotoaparát. Prémiové 6P čočky a 108 Mpx snímač se postarají o dechberoucí záběry blízkých i vzdálených objektů, které svými detaily ohromí každého.

Vdechněte
fotografiím výjimečnost
Posuňte hranice své tvořivosti pomocí kreativních AI nástrojů, které přemění každý snímek na jedinečné umělecké dílo. Jedním dotykem vymažete nechtěné odlesky nebo předměty z fotografií nebo přirozeně zkrášlete snímané postavy. Vaší fantazii se meze nekladou.
.webp)
Detaily, které vás pohltí
Připravte se na mimořádně vzrušující zážitek ze sledovaní filmů nebo hraní hier, který si pro vás připravil 6,77“ FHD+ AMOLED displej. Díky širokému barevnému gamutu DCI-P3, jasu až 3 200 nitů a obnovovací frekvenci 120 Hz zažijete živé barvy a plynulý obraz, který ocení každý filmový či herní nadšenec.

Pohoda pro zrak s
Redmi Note 15
Dopřejte si hodiny zábavy bez obav z unavených očí. Před jejich podráždením a začervenáním vás ochráni filtr modrého světla, automatická úprava barev obrazovky, nastavení jasu se 16 000 úrovněmi a

Kinozážitek jako na dlani
Vychutnejte si napínavé filmové scény z pohodlí domova tak, jako nikdy předtím! Stačí se usadit, otevřít si sáček pukanců a vzít do rukou telefon Redmi Note 15. Díky duálním reproduktorům Dolby Atmos® a certifikaci Hi-Res Audio vás přímo ve vašich dlaních čeká pohlcující kinozážitek.

Stvořený pro rychlost a zábavu
Chcete si naplno vychutnat svoje oblíbená videa, hudbu nebo herné pecky? V tom případě by Redmi Note 15 neměl utéct vaší pozornosti. Výkonný 6 nm procesor MediaTek Helio G100-Ultra spolu s 6 GB RAM zaručí plynulý chod systému a 128 GB paměť poskytne dostatek místa pro vaši multimediální knihovnu.
.webp)
Nápady ve vašich rukou
Čekáte na čerstvou inspiraci, ale studnice vaší kreativity vyschla? Povolejte do služby chytrého asistenta Gemini. Tato AI ukrytá ve vašem novém chytrém telefonu Note 15 vám ochotně podá pomocnou ruku při učení, psaní, brainstormingu a dalších kreativních činnostech.
| Funkce AI | Ano |
|---|---|
| Modelový rok | 2025 |
| Part Number | 73014 |
| Modelová řada | Redmi Note 15 |
|---|---|
| Modelová řada | Xiaomi REDMI Note 15 |
| Interní paměť GB | 128,00 GB |
|---|---|
| Operační paměť | 6,00 GB |
| Počet předních fotoaparátů | 1 |
|---|---|
| Počet zadních fotoaparátů | 2 |
| Optický zoom | 3 × |
| Maximální světelnost f | 2,0 |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 20,0 MPx |
| Rozlišení hlavního zadního fotoaparátu | 108,0 MPx |
| Kapacita baterie | 6000 mAh |
|---|
| Úhlopříčka displeje | 6,77 " |
|---|---|
| Obnovovací frekvence | 120 Hz |
| Svítivost displeje | 3200 Nits |
| Typ displeje | AMOLED |
| Vlastnosti displeje | Gorilla Glass |
| Displej | 2392 × 1080 |
| Počet jáder procesoru | 8 |
|---|---|
| Základní frekvence procesoru | 2,20 GHz |
| Model procesoru | Helio G100 Ultra |
| Třída krytí | IP64 |
|---|---|
| Distribuce | CZ |
| Spec. vlastnosti | Čtečka otisků prstů, Odemykání tváří, Rychlé nabíjení, Dolby Atmos, IP krytí |
| Senzory a hardware | Reproduktor, Vibrace |
|---|---|
| Zvýšená odolnost | Ne |
| Operační systém | Android |
|---|
| Konektory | USB-C |
|---|
| Funkce | Rychlé nabíjení, Čtečka otisku prstů, Odemykání tváří, Dolby Atmos |
|---|
| Hlavní SIM karta | Nano SIM |
|---|---|
| Konfigurace SIM karet | Single SIM + Hybridní slot |
| Komunikace | Wi-Fi, Bluetooth, GPS, NFC, 4G |
| Energetická třída | B |
|---|
| Maximální výkon drátového nabíjení | 33 W |
|---|
| Konstrukce | Dotykový displej |
|---|
| Výška | 16,40 cm |
|---|---|
| Šířka | 7,54 cm |
| Hloubka | 0,79 cm |
| Hmotnost | 184 g |
| Barva | Fialová |
|---|
| Obsah balení | Kabel, Ochranná fólie |
|---|
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.
