- dotykový displej 11,2" LCD, 3,2K (3200 × 2136), 144 Hz
- procesor Qualcomm Snapdragon 8 Elite (3 nm)
- grafický čip Adreno GPU
- operační paměť RAM 12 GB, datové úložiště 512 GB
- čtyři reproduktory s podporou Dolby Atmos
- baterie 9 200 mAh s rychlým nabíjením 67 W
- Wi-Fi 7, USB-C
- umožňuje použít stylus (elektronické pero)
- operační systém HyperOS 3
Doporučené služby
Další možnosti financování

Tablet Xiaomi Pad 8 Pro (12 GB/512 GB) Green

Asistent pro náročné
Xiaomi Pad 8 Pro je pokročilý tablet na pohodlnou práci i zábavu. Jeho srdcem je výkonný procesor Qualcomm Snapdragon 8 Elite s 8 jádry o frekvenci až 4,32 GHz. Plynulý chod multimédií a her zajišťuje grafický čip Adreno GPU. Na vaše aplikace, data a fotografie je připraveno datové úložiště o kapacitě 512 GB. Tablet je vybaven 12 GB operační paměti RAM pro stabilní výkon zařízení i při současném spuštění více aplikací. Operační systém Xiaomi HyperOS 3, postavený na platformě Android, vám přinese přehledné uživatelské prostředí a spoustu praktických funkcí. Systém efektivně pracuje s AI a umožňuje propojení zařízení v rámci digitálního ekosystému Xiaomi.

Vysoké rozlišení displeje
Tablet má dotykový LCD displej 11,2" s rozlišením 3,2K (3200 × 2136). Obraz je příjemně ostrý a detailní. Panel má rychlou obnovovací frekvenci 144 Hz, která je ideální na hry a multimédia. Displej podporuje formát Dolby Vision, takže si užijete kvalitní barevnost a kontrast. Maximální jas800 nitů zajišťuje dobrou čitelnost displeje i venku na slunci. Poměr stran 3 : 2 je velmi komfortní. Oceníte jej při práci s dokumenty, prohlížení webových stránek nebo úpravě fotografií. Displej podporuje aktivní stylus (elektronické pero) Xiaomi Focus Pen Pro. Stylus není součástí balení.

Skutečně luxusní baterie
S tabletem Xiaomi Pad 8 Pro můžete pořizovat kvalitní fotografie a videa. Zadní fotoaparát má rozlišení 50 Mpx, přední kamera na videohovory a selfie má rozlišení 32 Mpx. Zařízení je vybaveno baterií o kapacitě 9 200 mAh a podporuje rychlé nabíjení 67 W. Tablet vydrží řadu hodin práce i zábavy. Zvuk v multimédiích a hrách zajišťují čtyři reproduktory s podporou Dolby Atmos a příjemně dynamickým projevem. Pro vyšší bezpečnost zařízení můžete využít možnost odemknout tablet pohledem (Face unlock) nebo pomocí čtečky otisků prstů. Pro připojení k internetu využijete Wi-Fi 7. Tablet je vybaven konektorem USB-C, který slouží k nabíjení a přenosu dat.
| Použití | Univerzální |
|---|---|
| Part Number | 72207 |
| Modelová řada | Xiaomi Pad 8 Pro |
|---|
| Operační paměť | 12,00 GB |
|---|---|
| Interní paměť GB | 512,00 GB |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 32,0 MPx |
|---|---|
| Rozlišení hlavního zadního fotoaparátu | 50,0 MPx |
| Webkamera | Přední i zadní |
|---|
| Kapacita baterie Wh | 9200 |
|---|
| Úhlopříčka displeje | 11,20 " |
|---|---|
| Obnovovací frekvence | 144 Hz |
| Svítivost displeje | 800 Nits |
| Rozlišení displeje | 3200 × 2136 |
| Typ displeje | IPS |
| Počet jáder procesoru | 8 |
|---|---|
| Model procesoru | Snapdragon 8 Elite |
| Výrobce procesoru | Qualcomm |
| Spec. vlastnosti | Senzor přítomnosti, Světelný senzor, Rychlé nabíjení, Odemykání tváří, Dolby Atmos, Čtečka otisků prstů, Akcelometr |
|---|
| Senzory a hardware | Reproduktor, Mikrofon, Ambient Senzor |
|---|---|
| Slot pro paměťovou kartu | Ne |
| Podpora paměťové karty | Ne |
| Operační systém | Android 16 |
|---|
| Grafický čip | Adreno 830 |
|---|---|
| Výrobce grafického čipu | Qualcomm |
| Konektory | USB-C |
|---|
| Komunikace | Wi-Fi, Bluetooth |
|---|---|
| Wi-Fi standard | 802.11ac |
| Hlavní SIM karta | Nepodporuje SIM |
| Energetická třída | F |
|---|
| Výška | 25,12 cm |
|---|---|
| Šířka | 17,34 cm |
| Hloubka | 0,58 cm |
| Hmotnost | 485 g |
| Barva | Zelená |
|---|
| Obsah balení | Kabel |
|---|
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.