- obsahuje indikátor výměny
- šetrný gel zachová chuť i vůni okolních potravin
- ergonomický tvar
- odstraňuje zápach z ryb, sýrů, zeleniny a dalších potravin
- design tučňáka
Pohlcovač pachů do lednice, indikátor výměny náplně, gelová náplň, velmi zajímavý a líbivý design tučňáka, barva - modrá
149 Kč
123 Kč bez DPH

Pohlcovač pachů do chladniček WPRO PING025

Voňavé a čisté prostředí vaší lednice
Pohlcovač pachů do chladniček WPRO PING025 je malý, ale účinný pomocník do vaší kuchyně. Eliminuje nepříjemné zápachy, ať už jde o odér z ryb, sýrů nebo dalších aromatických pochutin. Šetrný gel zajistí, že nebude chuť ani vůně okolních potravin pohlcovačem ovlivněna. Jakmile v zásobníku gel dojde, budete upozorněni indikátorem. Ergonomické provedení umožňuje vložit pohlcovač například do přihrádky na vejce či dalších částí lednice, aniž by překážel. Oceníte také roztomilý design výrobku, který je vyhotoven v podobě tučňáka.
Obecné
| Typ přístroje | Pohlcovač pachů |
|---|---|
| Příslušenství chlazení typ | Pohlcovač pachu |
Funkce
| Speciální funkce | pohlcování pachů |
|---|
Rozměry a hmotnost
| Výška | 8,70 cm |
|---|---|
| Šířka | 4,60 cm |
| Hloubka | 5,20 cm |
Rozměry a hmotnost obalu
| Výška s obalem | 87,00 mm |
|---|---|
| Šířka s obalem | 46,00 mm |
| Váha s obalem | 60,00 g |
Barva
| Barva | Modrá |
|---|
5 z 5
hodnotil celkem
1 ověřený zákazník
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.