- Pultový mrazák spadající do energetické třídy E
- Ohromující objem 390 l
- 4 košíky pro přehledné rozdělení prostoru
- Funkce Rychlé zmrazení
- Funkce FrostOut pro cirkulaci vzduchu
- Velice snadné ovládání mrazáku
- LED pás pro osvětlení vnitřku mrazáku
Doporučené služby
Slevový kupón
Další možnosti financování

Pultový mrazák WHIRLPOOL WHE39352 FO

Uchovávejte potraviny správně
Mrazáky se používají pro dlouhodobé skladování potravin. I toto uchovávání je potřeba provádět správně a pultový mrazák WHIRLPOOL WHE39352 FO patří mezi výkonné a oblíbené typy na trhu. Mrazák pojme potraviny o velkém objemu až 390 litrů. Využít můžete funkci Rychlé zmrazení, která zamrazí vaše potraviny během několika málo okamžiků. Funkce FrostOut zajišťuje optimální cirkulaci vzduchu v mrazáku tak, aby byl obsah skladován v těch nejlepších podmínkách. Úsporný a ekologický provoz mrazáku je samozřejmostí.

Snadná obsluha
Obsluha mrazáku je velice jednoduchá. Stačí navolit funkce na přehledném displeji Hercules a pak už jen nasázet potraviny do úložného prostoru. Ten je vybaven hned 4 košíky, které slouží pro výbornou přehlednost toho, kde a jaké potraviny máte uloženy. Tzv. FlexiSpace košíky jsou různě nastavitelné na 3 úrovně. Využijete tak veškeré volné místo objemu mrazáku. V případě, že budete hledat konkrétní obsahu v mrazáku za tmy či ze spodních pater, světlo dodá LED pás na vnitřní straně mrazáku. Opět velice úsporná forma osvětlení.
| Typ přístroje | Mrazák pultový |
|---|
| Hlučnost | 42 dB |
|---|---|
| Objem mrazáku | 390 l |
| Provedení | Truhlicové |
| Možnost umístění | Volně stojící |
| No frost | Ne |
|---|---|
| Super mrazení | Ano |
| Energetická třída | E |
|---|---|
| Akumulační doba | 45 h |
| Klimatická třída | SN-N-ST-T |
| Mrazící výkon | 20,0 kg/h |
| Roční spotřeba energie | 262,00 kWh |
| Výška | 91,60 cm |
|---|---|
| Šířka | 140,50 cm |
| Hloubka | 69,80 cm |
| Hmotnost | 48,9 kg |
| Barva | Bílá |
|---|
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.