- třípásmový Wi-Fi 7 router
- rychlost až 19 Gb/s
- dva 10Gbps WAN/LAN porty
- čtyři 2,5Gbps LAN porty
- režim směrovače a přístupového bodu
- podpora Alexy a Google Assistant
- zabezpečení HomeShield
Doporučené služby
Slevový kupón
Další možnosti financování

Herní router TP-Link Archer GE800

Připravte se na hru
Poznejte zcela exkluzivní zážitek při hraní her bez lagů s ultrarychlým připojením díky třípásmovému routeru TP-Link Archer GE800. Poskytuje nejnovější Wi-Fi 7 a celkovou rychlost až 19 Gb/s. S exkluzivní akcelerací pro hry navíc stabilizuje připojení, minimalizuje latenci a zvýší výkon. Ať už se jedná o herní zařízení, aplikace či servery, TP-Link Archer GE800 si poradí se vším. Nechybí ani herní panel s informacemi o stavu sítě, nastavení RGB či zrychlení v reálném čase.

Výbava routeru
TP-Link Archer GE800 vám nabídne kromě bezdrátového připojení také dva 10Gbps WAN/LAN porty a čtyři 2,5Gbps LAN pro herní konzole či jiná kabelová zařízení. Nabídne dva pracovní režimy pro směrovač či přístupový bod a podporuje provoz s více linkami. Router Archer GE800 je kompatibilní s EasyMesh pro správu sítě v celé domácnosti, ještě snazší ovládání pak zajistí podpora hlasových asistentů Alexa a Google Assistant.

Bezpečnost především
Na ochranu dat a vašeho soukromí je kladen důraz. S TP-Link Archer GE800 se můžete spolehnout na maximální ochranu před kybernetickými hrozbami na internetu. Se zabezpečením HomeShield jste chráněni v reálném čase, zároveň můžete blokovat škodlivé stránky a hlídat přístupy. Nabídne také prevenci narušení, útoků DDoS a skener domácí sítě pro kontrolu.
| Funkce AI | Ne |
|---|---|
| Určení | Univerzální |
| Typ přístroje | Wi-Fi router |
| Part Number | Archer GE800 |
| Maximální rychlost 2,4 GHz | 1376 Mb/s |
|---|---|
| Maximální rychlost 5 GHz | 5760 Mb/s |
| Maximální rychlost 6 GHz | 11520 Mb/s |
| Dual Band | Ano |
|---|---|
| Rychlost až (Mb/s) | 11520 |
| Displej | Ne |
|---|
| Pokročilé funkce | VPN, Rodičovská kontrola, IPv6 Ready, IPTV, EasyMesh kompatibilita |
|---|---|
| Firewall | Ano |
| Funkce | Router, Firewall, Access Point |
| Mesh systém | Ne |
| Rychlost LAN | 1 Gbit |
|---|---|
| Rychlost WAN | 10 Gbit |
| Počet WAN portov | 1 |
| Pásma WIFI | 6 GHz, 5 GHz, 2,4 GHz |
| Šifrování | WPA3, WPA2-Enterprise, WPA2, WPA |
| WI-FI | WIFI 7 |
| Frekvenční pásma | Tri-band |
| Počet LAN | 6 |
| Připojení pomocí | Ethernet, 5 GHz, 2,4 GHz |
| USB | 3.0, 2.0 |
| Wi-Fi standard | 802.11ac, 802.11n, 802.11g, 802.11be, 802.11ax |
| Typ antény | Neodnímatelná |
|---|
| Výška | 29,20 cm |
|---|---|
| Šířka | 22,70 cm |
| Hloubka | 20,70 cm |
| Hmotnost | 1500 g |
| Barva | Černá |
|---|
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.