- 98" obrazovka s 4K rozlišením
- QD-Mini LED technologie
- kombinace QLED a OLED
- technologie Precise Dimming
- procesor AiPQ Pro
- řada AI funkcí
- operační systém Google TV
- Google Cast
Varianty produktu
Doporučené služby
Slevový kupón
Další možnosti financování

QD-Mini LED televize TCL 98C6K

Prémiový obraz u vás doma
QD-Mini LED Televizi TCL 98C6K s impozantní 98" obrazovkou si zkrátka zamilujte. Kombinuje výhody technologií QLED a OLED a mění tradiční podsvícení na osvětlení, které se blíží přesnosti na úrovni pixelů. Využívá také přední světovou technologii QLED, která nabízí kontrast a barevný gamut porovnatelný s OLED a zároveň poskytuje vyšší špičkový jas a delší životnost. Představuje tak technologii budoucnosti pro velkoplošné displeje. S až 512 zatmívacími zónami je televize vizuální mistrovské dílo, které poskytuje úžasně živý obraz s živými barvami a extrémně vysokým kontrastním poměrem. Pokročilá technologie Quantum Dot zobrazí víc než miliardu živých a přesných barevných odstínů.

Perfektní kontrast
Technologie Precise Dimming využívá výkonného světelného čipu, superkomprimované mikročočky a super mikroOD. Dohromady zlepšují tvar světla každé zóny a schopnost ovládání halo je několikanásobně vyšší než u běžných zón. Pokročilá technologie tekutých krystalů, vylepšená speciálními nanomateriály, přesně řídí světlo a zajišťuje úžasný kontrast a živé zobrazení. Nanovrstva se sníženou odrazivostí minimalizuje odlesky na obrazovce, takže uvidíte každý detail s výjimečnou ostrostí.

Umělá inteligence vymazlí obraz
Procesor AiPQ Pro od TCL využívá sadu pokročilých algoritmů pro ladění obrazu. Dokáže inteligentně analyzovat obsah a přizpůsobit zobrazení na úrovni jednotlivých pixelů pro maximální kvalitu sledování. Ai Contrast analyzuje jas každé části obrazu a zohledňuje světelné podmínky v místnosti. Technologie Ai Colours rozpozná barvy ve scéně, provede jejich dynamickou kalibraci a zachovává přirozené odstíny pleti. Díky tomu budou živější. S Ai Clarity bude i obraz s nižším rozlišením vypadat ostře a detailně. Optimalizuje totiž každý snímek na úrovni pixelů. Díky technologii MEMC systém rozpozná rychle se pohybující objekty a jejich pozici. Obraz je s ní plynulý, bez trhání a rozmazání – ideální pro sport, akci i hry. Ai Scene automaticky rozpoznává typ obsahu a upravuje obrazové parametry podle scény.

Kino u vás doma
Nejlepší kvalitu obrazu HDR můžete na svém televizoru TCL 98C6K získat několika způsoby: HDR10, HDR HLG, HDR10+, HDR DOLBY VISION a DOLBY VISION IQ. Hi-Fi systém ONKYO 2.1 přinese do vašeho obýváku nový standard domácího kina. Obsahuje 5 reproduktorů a poskytuje mimořádně pohlcující zážitek. TCL 98C6K je navíc vybaven samostatným subwooferem na zadní straně televize. Dolby Atmos a DTS Virtual:X vytváří prostorový zvuk, který jako by přicházel shora, ze stran i zezadu – postará se tak o pohlcující zážitek v jakékoli místnosti.

Hrajte jako profík
Tento televizor dokáže zobrazovat obraz rychlostí 144 snímků za sekundu a výsledkem je mimořádně plynulý obraz. S naším nativním zobrazením 144 Hz si můžete vychutnat rychle se pohybující sportovní přenosy a akční filmy bez blikání a mihotání – pouze plynulý záznam bez jakýchkoli záškubů. Pro hráče je odezva televizoru stejně důležitá jako plynulý a čistý obraz. Díky podpoře HDMI 2.1, ALLM, 144Hz VRR a 120Hz VRR, tedy šířce pásma připravené na hraní her, vám FreeSync Premium Pro automaticky zajistí nejplynulejší akci, nejnižší latenci a nejlepší nastavení obrazu pro hraní her.

Nekonečné možnosti zábavy
Google TV vám usnadní získat více ze své televize. Vyberte si z více než 400 000 filmů a pořadů z různých streamovacích služeb (OnePlay, Netflix či Max). Přeneste fotografie, videa a hudbu z chytrých zařízení na svou televizi pomocí Google Cast. Všechny aplikace, které potřebujete pro filmy, sport a videa, si jednoduše stáhnete z Google Play Store. Bezrámečkový design, který vám poskytne větší obrazovku, a ještě více obsahu – to se prostě líbí. Plochý a štíhlý design je vyroben z pravého kovu, který mu dodává nejen stylový vzhled, ale je také velmi odolný, takže jej snadno sladíte se stylem svého domova.
| Typ přístroje | QLED televize |
|---|---|
| Modelový rok | 2025 |
| Úhlopříčka v palcích/cm | 98 " / 248 cm |
|---|---|
| Úhlopříčka v palcích | 98,0 " |
| Úhlopříčka v cm | 248,00 cm |
| Frekvence | 144 Hz |
|---|---|
| Rozlišení | 4K (3840 x 2160) |
| Kvalita obrazu | HDR10, HDR10+, HLG, DOLBY VISION, UHD UPSCALER, Dolby Vision IQ, HDR, Lokální stmívání |
| Typ podsvícení | Mini LED |
| Typ obrazovky | QLED |
| Obnovovací frekvence | 144 Hz |
| Stojan | Boční nohy |
|---|
| DVB-S Satelitní tuner TV | DVB-S2 |
|---|---|
| Duální tuner | Ne |
| TV tunery | DVBT2-HEVC/C/S2 |
| DVB-T Pozemní tuner TV | DVBT2-HEVC |
| DVB-C Kabelový tuner TV | DVB-C |
| CI slot | Ano |
|---|---|
| EKO senzor | Ano |
| Smart TV | Ano |
| Operační systém | Google TV |
|---|---|
| Aplikace | Google Play, Kodi, EUROSPORT Player, Facebook, VLC, NFL , Skype, UEFA TV, Rakuten TV, Lepší.TV, Oneplay, Sledovani.tv, Apple TV, Prima +, SkyShowtime, Antik TV, Telly, Spotify, Magenta TV, Twitch, Canal +, Kuki, iVysílání, Skylink Live TV, Oktagon TV, Magio TV, YouTube Kids, Seznam TV, Skylink, FilmBox, TikTok, Red Bull, HBO Max, YouTube, Netflix, Prime Video, Disney Plus |
| Konektory | HDMI, USB, RJ-45 |
|---|
| Speciální funkce | Sledování TV na 6 měsíců zdarma |
|---|---|
| Časovač vypnutí | Ano |
| DLNA | Ano |
| Obraz v obrazu (PIP) | Ne |
| Přehrává z USB | Video/Foto/Hudba |
| Záznam TV vysílání na USB | Ne |
| Další funkce | Skylink Fast Scan, Calman, Filmmaker mode, Filtr modrého světla, Antireflexní vrstva, IMAX Enhanced certifikace, T-Exhibition |
| SPDIF | Ano |
| Hbbtv (červené tlačítko) | Ano |
| Počet HDMI | 4 |
|---|---|
| Připojení sluchátek | Ne |
| Wi-Fi | Integrovaná |
| USB | Ano |
| VGA | Ne |
| Komunikace | Wi-Fi, Bluetooth, Apple Airplay 2, DLNA, Chromecast, Miracast |
| Ethernet (LAN) | Ano |
| Energetická třída HDR | G |
|---|---|
| Spotřeba energie/1000h HDR | 290 kWh |
| Spotřeba energie/1000h SDR | 155 kWh |
| Energetická třída | E |
| Herní funkce | Game mode, VRR, Game bar, AMD FreeSync Premium Pro, Playstation, 288Hz Game Accelerator, Nvidia Gforce |
|---|
| Systém repro | 2.1 |
|---|---|
| Výkon reproduktorů | 40 W |
| Výška | 128,50 cm |
|---|---|
| Šířka | 218,00 cm |
| Hloubka | 42,00 cm |
| Rozměry (VxŠxH) | 128,5 x 218 x 42 cm |
| Rozměry bez podstavce (VxŠxH) | 124,7 x 218 x 6,4 cm |
| Hmotnost | 52,8 kg |
| VESA uchycení | 600 × 400 |
| Výška s obalem | 1430,00 mm |
|---|---|
| Šířka s obalem | 2384,00 mm |
| Hloubka s obalem | 215,00 mm |
| Váha s obalem | 75100,00 g |
| Barva | Titanová |
|---|
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.