- 75" obrazovka s LED panelem
- 4K rozlišení
- technologie Dynamic Color Enhancement
- Procesor AiPQ
- řada AI funkcí
- Dolby Audio
- operační systém Google TV
- Google Cast
Varianty produktu
Doporučené služby
Slevový kupón
Další možnosti financování

LED televize TCL 75P6K

Barvy v novém světle
Televizi TCL 75P6K s 75" obrazovkou si zkrátka zamilujte. Je vybavená technologií Dynamic Color Enhancement, která zvýrazňuje barvy. Těšit se tak můžete na syté, živé odstíny. Výsledkem je neuvěřitelně realistický a živý obraz. S rozlišením 4K bude každé sledování filmů nebo seriálů výborným zážitkem. HVA panel zvýrazní kontrast a nemusíte se s ním bát otravných odlesků světla. Metalický design bez rámečku spojuje štíhlou eleganci s pohlcujícím zážitkem. Jeho štíhlý profil dodává nádech sofistikovanosti. Je čas zažít eleganci a inovace.

Umělá inteligence vymazlí obraz
Procesor AiPQ od TCL využívá sadu pokročilých algoritmů pro ladění obrazu. Dokáže inteligentně analyzovat obsah a přizpůsobit zobrazení na úrovni jednotlivých pixelů pro maximální kvalitu sledování. Ai Contrast analyzuje jas každé části obrazu a zohledňuje světelné podmínky v místnosti. Technologie Ai Colours rozpozná barvy ve scéně, provede jejich dynamickou kalibraci a zachovává přirozené odstíny pleti. Díky tomu budou živější. S Ai Clarity bude i obraz s nižším rozlišením vypadat ostře a detailně.

Kino u vás doma
Obraz ještě vyladí několik HDR funkcí – HDR 10 nebo HLG. Jejich spojení povede k dokonalým a ostrým detailům, obohaceným barvám a hlubokému kontrastu. Společně s prostorovým zvukem Dolby Audio vám tak televize TCL 75P6K zprostředkuje dokonalý kinozážitek. Zařízení navíc eliminuje rušení od okolního osvětlení. Zajišťuje tak čistší a detailnější zobrazení ve špičkové kvalitě. Televize navíc chrání váš zrak díky technologiím jako nízká hladina modrého světla, optimalizace přirozeného osvětlení, potlačení blikání a kompenzace pohybu. Stačí se pohodlně usadit a užít si sledování.

Nekonečné možnosti zábavy
O hodiny zábavy se postará operační systém Google TV. S ním se lehce dostanete ke katalogu Oneplay, Netflixu, Disney+ nebo Max. Navíc můžete televizi ovládat hlasem. A to včetně procházení internetu – můžete se zeptat třeba na předpověď počasí nebo výsledky posledního fotbalového zápasu. Google Cast je funkce, která vám umožní streamovat oblíbenou hudbu z vašeho telefonu, tabletu nebo laptopu přímo do televize. A hráči k ní jednoduše připojí i svou herní konzoli díky HDMI 2.1.
| Typ přístroje | LED televize |
|---|---|
| Modelový rok | 2025 |
| Úhlopříčka v palcích/cm | 75 " / 189 cm |
|---|---|
| Úhlopříčka v palcích | 75,0 " |
| Úhlopříčka v cm | 189,00 cm |
| Frekvence | 60 Hz |
|---|---|
| Rozlišení | 4K (3840 x 2160) |
| Kvalita obrazu | HDR10, HLG, HDR, UHD UPSCALER |
| Typ podsvícení | Direct LED |
| Typ obrazovky | LED |
| Obnovovací frekvence | 60 Hz |
| Stojan | Boční nohy |
|---|
| DVB-S Satelitní tuner TV | DVB-S2 |
|---|---|
| Duální tuner | Ne |
| TV tunery | DVBT2-HEVC/C/S2 |
| DVB-T Pozemní tuner TV | DVBT2-HEVC |
| DVB-C Kabelový tuner TV | DVB-C |
| CI slot | Ano |
|---|---|
| EKO senzor | Ne |
| Smart TV | Ano |
| Operační systém | Google TV |
|---|---|
| Aplikace | Skylink, FilmBox, TikTok, Red Bull, UEFA TV, Google Play, Kodi, Facebook, VLC, EUROSPORT Player, NFL , Skype, Seznam TV, Netflix, Prime Video, Disney Plus, HBO Max, Rakuten TV, Lepší.TV, Oneplay, Sledovani.tv, Apple TV, Prima +, SkyShowtime, Antik TV, Telly, Spotify, Magenta TV, Twitch, Canal +, Kuki, Skylink Live TV, iVysílání, Oktagon TV, YouTube Kids, Magio TV, YouTube |
| Konektory | HDMI, USB, RJ-45 |
|---|
| Speciální funkce | Sledování TV na 6 měsíců zdarma |
|---|---|
| Časovač vypnutí | Ano |
| DLNA | Ano |
| Obraz v obrazu (PIP) | Ne |
| Přehrává z USB | Video/Foto/Hudba |
| Záznam TV vysílání na USB | Ne |
| Další funkce | Skylink Fast Scan, Filtr modrého světla |
| SPDIF | Ano |
| Hbbtv (červené tlačítko) | Ano |
| Počet HDMI | 3 |
|---|---|
| Připojení sluchátek | Ne |
| Wi-Fi | Integrovaná |
| USB | 2× |
| VGA | Ne |
| Komunikace | Wi-Fi, Bluetooth, Apple Airplay 2, DLNA, Chromecast, Miracast |
| Ethernet (LAN) | Ano |
| Energetická třída HDR | G |
|---|---|
| Spotřeba energie/1000h HDR | 165 kWh |
| Spotřeba energie/1000h SDR | 105 kWh |
| Energetická třída | E |
| Herní funkce | Game mode, VRR, Auto Game Mode (ALLM), Game bar, Nvidia Gforce, 120Hz Game Accelerator |
|---|
| Systém repro | 2.0 |
|---|---|
| Výkon reproduktorů | 30 W |
| Výška | 102,70 cm |
|---|---|
| Šířka | 166,80 cm |
| Hloubka | 35,00 cm |
| Rozměry (VxŠxH) | 102,7 x 166,8 x 35 cm |
| Rozměry bez podstavce (VxŠxH) | 95,9 x 166,8 x 7,5 cm |
| Hmotnost | 18,2 kg |
| VESA uchycení | 300 × 300 |
| Výška s obalem | 1125,00 mm |
|---|---|
| Šířka s obalem | 1850,00 mm |
| Hloubka s obalem | 178,00 mm |
| Váha s obalem | 27800,00 g |
| Barva | Titanová |
|---|
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.