Držák do auta, do slotu CD přehrávače, pro tablety, rozpětí 185 mm
Slevový kupón
299 Kč
247 Kč bez DPH
SWISSTEN držák do auta S-GRIP T1-CD1
Držák pro tablet
Do slotu CD přehrávače
Rozpětí čelistí 185 mm
Držák pro tablet
Do slotu CD přehrávače
Rozpětí čelistí 185 mm
Obecné
| Typ přístroje | Držák tabletu |
|---|---|
| Part Number | 65010504 |
Vlastnosti
| Umístění držáku | Do CD přehrávače |
|---|---|
| Pro velikost až | 10,0 " |
| Polohovatelný | Ano |
| Způsob uchycení zařízení k držáku | Automatický |
Vzhled a design
| Materiál | Plast |
|---|---|
| Materiál | Plast |
Rozměry a hmotnost
| Min. šířka zařízení | 11 cm |
|---|---|
| Max. šířka zařízení | 19 cm |
| Min. uhlopříčka zařízení | 6,0 " |
| Max. uhlopříčka zařízení | 10,0 " |
| Výška | 12,00 cm |
| Šířka | 7,00 cm |
| Hloubka | 8,00 cm |
| Hmotnost | 100 g |
Barva
| Barva | Černá |
|---|
5 z 5
hodnotil celkem
1 ověřený zákazník
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.