Unisex náramkové hodinky
Napájení z baterie
Kovové pouzdro
Napájení z baterie
Kovové pouzdro
Doporučené služby
Slevový kupón
1 790 Kč
1 479 Kč bez DPH
Další možnosti financování
Platba na třetiny Twisto
3 × 597 Kč
Unisex náramkové hodinky
Napájení z baterie
Průměr pouzdra 45,0 mm
Pouzdro ve tvaru kruhu
Kovové pouzdro
ČERNÁ barva pouzdra
Šedá barva tahu
Digitální ciferník
Stopky
Budík
Další funkce BLUETOOTH
Napájení z baterie
Průměr pouzdra 45,0 mm
Pouzdro ve tvaru kruhu
Kovové pouzdro
ČERNÁ barva pouzdra
Šedá barva tahu
Digitální ciferník
Stopky
Budík
Další funkce BLUETOOTH
Obecné
| Určení | Unisex |
|---|---|
| Typ přístroje | Smart hodinky |
Displej
| Velikost displeje | 1,3 " |
|---|
Funkce
| Krokoměr | Ano |
|---|---|
| Možnost telefonovat | Ne |
| Měřič tepu | Ano |
Rozměry a hmotnost
| Výška | 4,50 cm |
|---|---|
| Šířka | 4,50 cm |
| Hloubka | 1,00 cm |
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.