Ochranné sklo pro iPhone 14/iPhone 13 Pro/iPhone 13/iPhone 16e, 100% citlivost dotyku, oleofobní povrch proti otiskům, instalační rámeček, tvrdost 9H
299 Kč
247 Kč bez DPH
149,50 Kč/kus
Ochranné sklo
Spigen tR EZ Fit 2 Pack
Tvrdost 9H
Součástí balení pomocný instalační rámeček
Po aplikaci skla zůstává 100% citlivost obrazovky
Oleofobní povrch zabraňující otiskům prstů
Kompatibilní se Spigen kryty
Pro model iPhone 14/iPhone 13 Pro/iPhone 13/iPhone 16e
Balení obsahuje: tvrzené sklo - 2 ks, instalační rámeček, stěrka, jednorázový alkoholem vlhčený ubrousek, čistící hadřík
Výška 2 cm
Šířka 19 cm
Hloubka 11 cm
Hmotnost 1,6 g
Spigen tR EZ Fit 2 Pack
Tvrdost 9H
Součástí balení pomocný instalační rámeček
Po aplikaci skla zůstává 100% citlivost obrazovky
Oleofobní povrch zabraňující otiskům prstů
Kompatibilní se Spigen kryty
Pro model iPhone 14/iPhone 13 Pro/iPhone 13/iPhone 16e
Balení obsahuje: tvrzené sklo - 2 ks, instalační rámeček, stěrka, jednorázový alkoholem vlhčený ubrousek, čistící hadřík
Výška 2 cm
Šířka 19 cm
Hloubka 11 cm
Hmotnost 1,6 g
Modelová řada
| Modelová řada | iPhone 13, iPhone 13 Pro, iPhone 14, iPhone 16e |
|---|
Určení
| Pro značku | Apple |
|---|
Vlastnosti
| Smart | Ne |
|---|---|
| Materiál | Sklo |
| Vlastnosti | Case friendly, Lesklý, 2 ks v balení |
Rozměry a hmotnost
| Výška | 19,00 cm |
|---|---|
| Šířka | 11,00 cm |
| Hloubka | 2,00 cm |
| Hmotnost | 2 g |
Barva
| Barva | Čirá |
|---|
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.