Katalog Prodejny
Porovnání
Přihlásit
Košík

Sony PlayStation Portal PS5

Dálkový ovladač PlayStation Portal pro konzoli PS5Celý popis

5 390 Kč
Předobjednat
Další možnosti financování
Desetina
Ikona společnosti Inbank poskytující splátkový program
již od 539 Kč/měs.
Financovat
Předobjednávka
Termín bude upřesněn později
Rezervovat na prodejně
k vyzvednutí do 30 minut
ID produktu: 44000177
Nejvýhodnější cena za posledních 30 dní: 5 039 Kč
Hlídat změny u produktu
Sony PlayStation Portal PS5

Sony PlayStation Portal PS5

Sony PlayStation Portal PS5

Sony PlayStation Portal PS5

  • úhlopříčka 8" 
  • Full HD rozlišení
  • vyžaduje konzoli PlayStation 5
  • vzdálené ovládání přes Wi-Fi hrami na PlayStation 5 a 4
  • originální ovladače DualSense
Sony PlayStation Portal PS5

Nečekejte, až vám uvolní televizi

Konečně se vrátíte domů, ale zjistíte, že se nemůžete odreagovat u hry na konzoli PlayStation 5, protože někdo kouká na televizi? To už vám vůbec nemusí vadit, protože stačí vzít Sony PlayStation Portal PS5 a můžete hrát kdekoliv. Vzdálený přehrávač je vybaven Full HD displejemúhlopříčkou 8", díky čemuž bude každá vaše oblíbená hra přehledná a ve vysoké kvalitě. Nemusíte se tedy bát, že byste přišli o nějaké důležité momenty ve hře, kterou hrajete poprvé. Zážitek bude stejně skvělý, jako kdybyste ji hráli na televizi.

Sony PlayStation Portal PS5

Hrajte klidně i v posteli před spaním

Pokud nemáte všude televizi s konzolí PlayStation 5, ale zrovna byste si chtěli zahrát oblíbenou hru na místě, kde to pro vás není moc běžné, existuje jednoduché řešení. Vzdálený přehrávač Sony PlayStation Portal PS5 umožňuje hraní kdekoliv. Stačí jen připojení ke stejné Wi-Fi, na které máte připojenou a zapnutou konzoli. Pak už si jen stačí užívat hraní s až 60 FPS kdekoliv v dosahu Wi-Fi. Můžete tak hrát v kuchyni, když zrovna čekáte, než se vám v troubě upeče oběd. Vaše hraní již zkrátka nebude mít žádné omezení.

Sony PlayStation Portal PS5

Pohodlné hraní s DualSense ovladačem

Dopřejte si příjemnou zábavu, která vás nepřestane bavit. Vzdálený přehrávač Sony PlayStation Portal PS5 je vybaven kvalitním ovladačem DualSense, který je zárukou perfektního zážitku. Umožňuje oblíbenou haptickou odezvu a adaptivní triggery. Navíc je přehrávač kompatibilní se všemi hrami na konzole PlayStation 5 a 4. Nezapomínejte však na to, že není samostatně využitelný. Musíte k němu mít funkční konzoli PlayStation 5 připojenou ke stejné Wi-Fi síti.

Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.