Katalog Prodejny
Porovnání
Přihlásit
Košík

Sodastream MOB 0,6 l

SodaStream lahev MOB na vodu s sebou, černá, 0,6 litru, vhodné i do myčky nádobí, Materiál Tritan, bez BPA, kompatibilní do všech výrobníku Sodastream které využívají plastové lahveCelý popis

Crystal-White-42002811-orig

Lahev na vodu MOB 600ml černá na cesty

  • lahev je k využití pro perlivou i neperlivou vodu
  • je možné mýt ji i v myčce nádobí (nejvyšší teplota 70°C)
  • materiál: Tritan (bez škodlivých látek včetně BPA)
  • vhodná na cesty, sport, výlety a túry, do práce nebo do školy
  • můžete ji použít ve všech výrobnících SodaStream využívajících plastové lahve
Crystal-White-42002811-orig

Pomocník na cestách

Velmi praktický a užitečný pomocník od rána do večera a kdekoli, taková je nová řada společenských tlaku odolných lahví vyráběných v barevně odlišených verzích. Nejvíce vhodná je pro pohybové a cestovní aktivity, užitečná je ale i ve městě při běžných pochůzkách. Je skladná, příhodná rozměry, tvarem i chytrým systémem víčka s poutkem. Velmi rychle si ji oblíbíte a uvidíte, že už ji nedáte z ruky.

Crystal-White-42002811-orig

Tritan, pokročilý plast

Materiál použitý na výrobu lahve je Tritan, tedy zcela mimořádný plast. Svými vlastnostmi je podobný sklu a přesto má nadále všechny výhody plastu. Nepohlcuje pachy, nemění barvu, takže ani nežloutne, jeho pružnost a odolnost je vynikající, má rezistenci na UV záření a díky tomu uchovává kvalitu a prodlužuje trvanlivost perlivých nápojů, které si sami vyrobíte. K tomu nulový obsah škodlivin včetně BPA a ještě ho můžete mýt v myčce nádobí.

Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.