Doporučené služby
Slevový kupón
Další možnosti financování
SSJ 0900BK
Šnekový odšťavňovač


Připraví lahodný fresh džus každý den
Díky šnekovému odšťavňovači SSJ 0900BK s nízko-otáčkovým systémem si můžete šetrně odšťavnit řadu plodů. Z každého ovoce i zeleniny získá šťávu plnou vitamínů a s minimem pěny, abyste si každý den mohli vychutnat lahodný fresh džus.
Klíčové vlastnosti
- pro odšťavňování většiny druhů plodů
- nízké otáčky – zachování vitamínů a chuti
- regulace drti pro vyšší výtěžnost šťávy
- nádoby na šťávu 550 ml a drť 700 ml
- extra tichý výkonný DC motor 150 W
- rychlá demontáž a snadné čištění

Šťáva bohatá na vitamíny
Šťávu si připravíte z jablek, rybízu, citrusů, exotických plodů, mrkve, listové zeleniny, bylinek a dalších druhů ovoce a zeleniny. Zásluhou 65–80 ot/min bude vyextrahovaná šťáva plná chuti a vitamínů.

Extra tichý motor
Odšťavňovací šnek je poháněn výkonným DC motorem, který je extra tichý a snadno si poradí i s tvrdými surovinami. Odšťavňovač SSJ 0900BK se spolehlivě řadí mezi nejtišší odšťavňovače ve své kategorii.

Příjemná obsluha
Pokud dojde k zahlcení přístroje, využijte tlačítko REV. Tím zapnete zpětný chod motoru, abyste rychle a bez problému uvolnili zaseknuté suroviny.
Z plodů získá vždy maximum
Regulátor drti upraví množství zbytkové dužiny a vydatnost šťávy podle typu zpracovávané suroviny – od měkkých plodů po tvrdé. Díky němu snadno dosáhnete vysoké výtěžnosti šťávy.


Praktický v každém směru
Anti-drip systém proti odkapávání a nádoba na šťávu s oddělovačem pěny dělá z odšťavňovače SSJ 0900BK velice praktický spotřebič. Díky těmto detailům je obsluha opravdu jednoduchá a výsledná šťáva maximálně čistá.

Zcela jednoduchá údržba
Díky rychlé demontáži můžete odšťavňovač velice snadno vyčistit. Plastové díly umyjete v myčce a ostatní komponenty opláchnete teplou vodou. S důkladnějším odstraněním nečistot vám pomůže praktický čisticí kartáček.
Odšťavňovač pro zdravější životní styl
Odšťavňovač využije každý, kdo si potrpí na zdravou výživu a rád si doma připravuje čerstvé, nepasterizované šťávy. Poradí si s bobulovým ovocem i listovou zeleninou. Šetrné nízkootáčkové odšťavňování se postará o čistou šťávu s minimem pěny, přirozenou chutí a vysokým obsahem vitamínů a cenných živin.

Obsah balení
- odšťavňovač
- nádoba na šťávu 550 ml
- nádoba na dužinu 700 ml
- pěchovadlo
- čisticí kartáček

| Typ odšťavňovače | Šnekový |
|---|
| Výkon | 150 W |
|---|
| Smart | Ne |
|---|---|
| Retro | Ne |
| Pohon | Elektrický |
| Typ hřídele | Horizontální |
| Materiál šneka | Kov |
| Otáčky | 80 |
| Snadné čištění | Ano |
| Nádoba na dřeň | 0,7 l |
|---|---|
| Oddělovač pěny | Ne |
| Plnící otvor | 4,8 cm |
| Zásobník na šťávu | 0,6 l |
| Displej | Ne |
| Funkce | Pomalé odšťavňování, Zpětný chod motoru |
|---|---|
| Obousměrný chod | Ne |
| Oddělovač dřeně | Ano |
| Počet rychlostí | 2 |
| Příkon | 150 W |
|---|
| Materiál konstrukce | Kov + Plast |
|---|
| Výška | 32,50 cm |
|---|---|
| Šířka | 17,00 cm |
| Hloubka | 38,00 cm |
| Barva | Černá, Šedá |
|---|
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.