- napařovací žehlička
- příkon 2 200 W
- keramická žehlicí plocha
- objem zásobníku vody 380 ml
- systém samočištění Self-cleaning
- systém Anti-Calc
- funkce Drip-Stop
- možnost vertikálního napařování

Napařovací žehlička SENCOR SSI 8440GR

Pro pohodlné a rychlé žehlení
S výkonnou napařovací žehličkou SENCOR SSI 8440GR v moderním bílo-hráškově zeleném provedení o příkonu 2 200 W vám půjde žehlení krásně a rychle od ruky. Maximálně pohodlnou manipulaci zajišťuje nízká hmotnost 1,1 kg, rukojeť s protiskluzovou povrchovou úpravou a přívodní kabel s otočnou koncovkou o 360 ° proti kroucení a zamotávání. Praktická průhledná nádobka na vodu o objemu 380 ml se velmi snadno plní. Žehlička se sama automaticky vypne při nečinnosti po 8 minutách, když je ve vertikální poloze a po 30 sekundách v poloze horizontální pro maximální bezpečnost.

Perfektní výsledky
Napařovací žehlička SENCOR SSI 8440GR má svou žehlicí plochu vyrobenou z keramiky vysoce odolné proti poškrábání, která zcela hladce klouže po jakékoliv látce. S precizně tvarovanou špičkou se dostanete i do hůře dostupných míst jako jsou ta kolem knoflíků, manžet nebo kapes. Vycházející pára účinně proniká do hloubky tkaniny a výrazně usnadňuje žehlení. Systém samočištění Self-cleaning odstraňuje minerální usazeniny a spolu se systémem Anti-Calc, který brání tvorbě vodního kamene v otvorech žehlicí plochy, zaručují dlouhou životnost žehličky. Funkce Drip-Stop zamezuje odkapávání vody na oděv.
| Typ přístroje | Žehlička napařovací |
|---|
| Žehlící plocha | Keramika |
|---|---|
| Objem nádržky na vodu | 380 ml |
| Otočný kloub kabelu | Ano |
| Samočištění | Ano |
|---|---|
| Odvápňování | Ano |
| Bezpečnostní vypínání | Ano |
| Drip-Stop | Ano |
| Konstantní pára | 25 |
| Parní ráz | 120 |
| Svislé napařování | Ano |
| Příkon | 2200 W |
|---|
| Výška | 14,00 cm |
|---|---|
| Šířka | 11,50 cm |
| Hloubka | 29,50 cm |
| Hmotnost | 1,1 kg |
| Barva | Bílá/Zelená |
|---|
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.