Užijte si žehlení s napařovací žehličkou Sencor
Užijte si snadné a rychlé žehlení s elegantní napařovací žehličkou Sencor SSI 8300RS. Kombinace odolné velké keramické žehlicí plochy a výkonného parního systému dělá ze žehličky Sencor nepostradatelného pomocníka v domácnosti. Praktická je funkce parního impulsu, se kterou lze vertikálně napařovat třeba závěsy nebo košile a halenky. Vaše prádlo bude krásně hladké a bez záhybů. Systém Drip-Stop zabraňuje odkapávání vody na látky a tvorbě skvrnek. Za zmínku stojí příkon 3200 W, samočištění Self-cleaning pro jednoduchou údržbu a funkce Anti-Calc proti usazování vodního kamene uvnitř žehličky.

Základní vlastnosti produktu:
- Výkonné napařování
- Funkce parního impulsu pro vertikální napařování
- Systém samočištění Self-cleaning
- Systém Anti-Calc proti tvorbě vodního kamene
- Funkce Drip-Stop zamezující odkapávání vody na textil
- Přívodní kabel 1,9 m s koncovkou zamezující kroucení a zamotání

Výkonný parní systém s možností vertikálního napařování vás potěší
Jakmile naplníte nádržku žehličky vodou a spustíte efektivní parní napařování, budete překvapeni, jak rychle a bez námahy vyžehlíte i velmi zmačkané prádlo. Intenzitu páry si volíte na otočném spínači od nízké po maximální a dle druhu tkaniny, který chcete žehlit. Vyzkoušejte i funkci parního impulzu svislého napařování pro pohodlné žehlení závěsů nebo věcí na ramínku.

Funkce Anti-Calc a žehlicí plocha z keramiky, ideální kombinace
Funkce Anti-Calc a žehlicí plocha z keramiky s parními otvory je ideální kombinace, kterou Sencor nabízí. Keramický žehlicí povrch je odolný proti poškrábání a výborně klouže po textilu. Díky rovnoměrnému rozhánění páry je žehlení snadné a rychlé. Starosti s tvorbou vodního kamene řeší zabudovaný Anti-Calc filtr, který omezuje usazování nečistot.

Odkapávání vody při napařování je minulostí se systémem Drip-Stop
Protiodkapávací systém Drip-Stop umožňuje žehlení jemných tkanin bez obav ze skvrn od kapiček vody. Při napařování a žehlení na nízkou teplotu tato funkce zamezí úniku vody z parních otvorů. Předchází tak tvorbě skvrn od vody na látce a vaše prádlo je v nejlepší kondici.

Snadná manipulace a systém samočištění pro váš komfort
Při žehlení uvítáte nízkou hmotnost žehličky a 1,9 m dlouhý přívodní kabel.. Jeho otočná koncovka zamezuje kroucení a zamotání šňůry. Možnost závěrečného samočištění je určitě velkou výhodou. Tlačítko Self-Cleaning zajistí rychlé vyčištění vnitřních částí přístroje pomocí horké páry a vody. Odstraní se tak minerální usazeniny a žehlička je připravená na další práci..

Obsah balení
- Tělo napařovací žehličky s přívodním kabelem
- Plnicí nádobka
| Typ přístroje | Žehlička napařovací |
|---|
| Žehlící plocha | Keramika |
|---|---|
| Objem nádržky na vodu | 350 ml |
| Otočný kloub kabelu | Ano |
| Samočištění | Ano |
|---|---|
| Odvápňování | Ano |
| Bezpečnostní vypínání | Ne |
| Drip-Stop | Ano |
| Konstantní pára | 45 |
| Parní ráz | 195 |
| Svislé napařování | Ano |
| Napětí a frekvence | 220-240 V / 50-60 Hz |
|---|---|
| Příkon | 3200 W |
| Výška | 31,50 cm |
|---|---|
| Šířka | 12,20 cm |
| Hloubka | 14,40 cm |
| Hmotnost | 1,3 kg |
| Barva | Bílá/Růžová |
|---|
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.