- příkon 1 100 W
- parní systém se silou 20 g/min
- kvalitní keramická plocha
- nádržka na vodu s objemem 75 ml
- sklopná praktická rukojeť
- Drip-Stop proti skvrnám od kapek vody
Cestovní napařovací žehlička, keramická žehlící plocha, síla páry 20 g/min, Drip-Stop, plynulá regulace teploty, vertikální napařování, parní impuls, aretační pojistka rukojeti, příkon 1 100 W
399 Kč
330 Kč bez DPH

Cestovní napařovací žehlička Sencor SSI 1050GR

Praktický pomocník Sencor SSI 1050GR
Žehlička Sencor poskytne vše pro perfektní výsledky při žehlení Vše má na starost parní systém se silou 20 g/min a keramická plocha spolu s nádržkou na vodu o objemu 75 ml. Průhledné provedení zajistí přehled o stavu žehličky a funkce Drip-Stop zabrání tvorbě skvrn od kapek vody. Sencor žehlička disponuje také aretační pojistkou pro zamknutí praktické sklopné rukojeti a kontrolkou teploty. Nechybí funkce pro svislé napařování či koncovka kabelu zamezující jeho kroucení.
Obecné
| Typ přístroje | Žehlička napařovací |
|---|
Vlastnosti
| Žehlící plocha | Keramika |
|---|---|
| Objem nádržky na vodu | 75 ml |
Funkce
| Drip-Stop | Ano |
|---|---|
| Konstantní pára | 20 |
| Svislé napařování | Ano |
Energetické parametry
| Napětí a frekvence | 220-240 V / 50-60 Hz |
|---|---|
| Příkon | 1100 W |
Rozměry a hmotnost
| Výška | 9,00 cm |
|---|---|
| Šířka | 9,60 cm |
| Hloubka | 20,30 cm |
| Hmotnost | 0,8 kg |
Barva
| Barva | Zelená |
|---|
4,9 z 5
hodnotilo celkem
12 ověřených zákazníků
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.