Katalog Prodejny
Porovnání
Přihlásit
Košík

Sencor SSI 0910RS

0,5
1 hodnocení
1 recenze

Parní generátor, parní výkon 140g/min, parní ráz 410 g/min, tlak vody 5,5bar, nádoba na vodu 1,3l, nahřátí za 35s, anti-calc, anti-drip, keramická žehlicí plocha, vertikální napařování, příkon 3200WCelý popis

Sencor garance vrácení peněz
Sencor Care
 

Extrémně výkonný parní generátor SSI 0910RS

Společnost Sencor představuje nenahraditelného domácího pomocníka. Je jím parní generátor SSI 0910RS. Jeho výsadou je výjimečný parní výkon 140 g/min. A společně s technologií parního rázu o síle 410 g/min vám pomohou vyžehlit jakoukoli látku či oblečení. Potřebujete-li žehlit šetrně oblečení z jemných materiálů, skvěle vám poslouží funkce vertikálního napařování. Dalšími skvělými vlastnostmi, které stojí za zmínku, jsou keramická žehlicí plocha a rychlé nahřátí parní stanice již za půl minuty.

Parní generátor SSI 0910RS

Důležité parametry produktu:

 • extrémně výkonný parní systém se sílou páry 140 g/min
 • parní ráz 410 g/min
 • parní stanice připravena k žehlení za 35 vteřin
 • keramická žehlicí plocha
 • příkon 3 200 W
 • smart displej pro snadné nastavení intenzity páry
 • systém Anti-Calc zamezující usazování vodního kamene
 • funkce Anti-Drip zamezující skvrnkám od kapek
 • nádržka na vodu s objemem 1,3 l
 • plynulá regulace teploty
 • možnost vertikálního napařování
 • světelná kontrolka udržování nastavené teploty
 • bezpečnostní funkce automatického vypnutí
Parní generátor SSI 0910RS

Napařovací režim o výkonu páry 140 g/min

S tímto přístrojem je žehlení nejen efektivní, ale též velmi rychlá záležitost. V porovnání s klasickou žehličkou vám zabere asi jen polovinu času na stejnou várku prádla. To především díky parnímu režimu o síle páry 140 g/min. Bez problémů tak vyžehlíte jakoukoli látku.

Parní generátor SSI 0910RS

Funkce parního rázu o síle 410 g/min

Čas od času je třeba vyžehlit i méně poddajné kousky. Od toho je tu funkce parního rázu, která díky svému výkonu 410 g/min snadno vyžehlí i právě takové. Pomáhá si při tom nárazovým vypuštěním velkého množství páry.

Parní generátor SSI 0910RS

Pro nejjemnější látky se skvěle hodí vertikální napařování

Každý má jistě v šatníku kousky oblečení, které se věší na ramínko a vyžadují zvláštní péčí. Přesně na takové je cílena funkce vertikálního napařování. Žehlička velkým množstvím páry vše jemně narovnává. Oproti klasickému žehlení se navíc kousek oblečení žehlicí plochy nedotýká přímo.

Parní generátor SSI 0910RS

Funkce Anti-Calc prodlužuje životnost vašeho přístroje

Každý uživatel si přeje, aby jeho přístroj měl co nejdelší životnost s co největší funkčností. V napařovacích žehličkách však vyvstává potíž s usazováním vodního kamene obsaženým v doplňované vodě. Sencor proto nainstaloval do tohoto zařízení permanentní Anti-Calc filtr. Ten vodní kámen rozrušuje a účinně zabraňuje jeho usazování. Spolupracuje navíc také s automatickým čidlem, jež vám oznámí, kdy je potřeba filtr vyměnit za nový.

Parní generátor SSI 0910RS

Oblečení bez poskvrnky díky technologii Anti-Drip

Funkce Anti-Drip vám ušetří mnoho starostí, preferujete-li žehlit spíše při nižších teplotách. V takovém případě se nestihne vytvářet dostatečné množství páry, proto kapky vody odkapávají ze žehlicí plochy přímo na vaše prádlo. Díky této technologii je však kapkám vody zamezen průchod, takže od nich nebudou vznikat žádné nevzhledné skvrny.

Parní generátor SSI 0910RS

Žehlicí plocha vyrobená z kvalitní keramiky

Keramika je opravdu oblíbeným a hojně používaným materiálem právě na žehlicí plochu. Je tomu hned z několika důvodů. Disponuje dlouhou životností a nenáročností na údržbu. Po většině látek perfektně klouže, žehlení je tak snadné a rychlé. Také je opravdu odolná proti poškození.

Parní generátor SSI 0910RS

Každý si vybere ze dvou provozních režimů

Různé kousky oblečení vyžadují různou péči během žehlení. Z tohoto důvodu si budete moci vybrat mezi 2 provozními režimy - ECO a NORMAL. Režim ECO je vhodný spíše na běžné užívání, kdy žehlíte jednodušší kousky. Tento režim je zároveň úspornější, což ale na jeho efektivitě nic nemění. Režim NORMAL se pak lépe hodí pro vertikální napařování nebo pro žehlení oblečení z tužších materiálů či kousky s hodně záhyby. Produkuje velké množství páry pro perfektní výsledek.

Parní generátor SSI 0910RS

Ryhlé žehlení s lehkou ruční žehličkou

Žehlicí základna poskytuje mnoho výhod. Například zásobník na vodu nenaleznete v těle žehličky, nýbrž v základně. Je tak možné, aby měl skutečně velký objem, v tomto případě 1,3 l. Voda vám během žehlení dlouho vystačí. Samotná žehlička je díky absenci nádržky podstatně lehčí. Žehlit se vám bude snáze a rychleji. Že voda v žásobníku brzy dojde, vám přehledně ukáže indikátor hladiny vody. Tu pak klidně doplníte během chodu, není nuté proces žehlení přerušovat.

Parní generátor SSI 0910RS

Skvělý přehled po celou dobu žehlení

Během žehlení je důležité, abyste měli dobré povědomí o nastavené teplotě a intenzitě vypouštěné páry zejména kvůli různým textilním materiálům. Informace vám bude konstantně dodávat Smart displej, se kterým je veškeré nastavování zcela snadné a rychlé. Rychlost je rovněž výsada při přípravě parní stanice. Z vypnutého stavu bude k použití připravena za pouhých 35 vteřin. Dále vás bude o teplotě informovat LED kontrolka, která bude po dobu nahřívání blikat.

Parní generátor SSI 0910RS

Bezpečnost uživatelů i jejich přístrojů

Bezpečnost uživatelů je pro používání výrobků Sencor zcela klíčová, obzvláště jde-li o produkty pracující s vysokými teplotami, jako je tomu v případě této žehličky. Z tohoto důvodu je možné ruční jednotku kdykoli během používání a i po něm pohodlně odložit na parní základnu. Necháte-li ale žehličku zapnutou a odloženou po dobu delší než 10 minut, bezpečnostní režim přístroj automaticky vypne.

Parní generátor SSI 0910RS

Obsah balení

 • žehlička
 • přívodní kabel
 • základna s nádržkou na vodu

Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.