- s bezdrátovým subwooferem
- 3D stereo prostorový zvuk
- maximální špičkový výkon 160 W
- dálkové ovládání s bateriemi
- Bluetooth 5.3
- vstupy: HDMI ARC, USB, optický vstup
Doporučené služby
Další možnosti financování

Soundbar SENCOR SSB 5500BW 2.1CH BT

Pro ty, kdo požadují to nejlepší
Pozvedněte svůj zážitek ze sledování filmů a hudebních pořadů na novou úroveň pomocí soundbaru SENCOR SSB 5500BW. Připojte ho ke své televizi a nechte se unášet dokonalým zvukem. Tento skvělý soundbar s bezdrátovým subwooferem disponuje maximálním špičkovým výkonem 160 W. Díky jejich společnému bezdrátovému propojení je můžete umístit přesně podle vašich možností a potřeb. Jejich kompaktní rozměry a minimalistický design se skvěle hodí do obývacího pokoje i kanceláře.

Velká flexibilita a skvělý výkon
Soundbar SENCOR SSB 5500BW je vybaven velkou škálou vstupů pro maximální konektivitu a flexibilitu. Ovládání je snadné a intuitivní, a to pomocí tlačítek na boku zařízení nebo dálkového ovladače. Tato skvělá kombinace soundbaru s bezdrátovým subwooferem vám nechá pocítit hluboké basy a zvuk, který zaplní celou místnost. Díky tomuto vybavení můžete vylepšit zvuk nejen u svého televizoru, ale i u počítače nebo smartphonu.
| Typ přístroje | Soundbar |
|---|
| Výkon (RMS) | 160 W |
|---|
| Bluetooth | Ano |
|---|---|
| Počet HDMI | 1 |
| USB | Ano |
| Komunikace | Bluetooth |
| Napájení | Ze sítě |
|---|
| Počet kanálů | 3.1 |
|---|---|
| Systém repro | 2.1 |
| Hmotnost (hlavní jednotky) | 3,9 kg |
|---|---|
| Rozměry hl. jedn. (VxŠxH) | 810 × 82 × 63 mm |
| Hloubka (hlavní jednotky) | 6,3 cm |
| Šířka (hlavní jednotky) | 8,2 cm |
| Výška (hlavní jednotky) | 81,0 cm |
| Výška | 22,00 cm |
| Šířka | 12,00 cm |
| Hloubka | 39,70 cm |
| Hmotnost | 3,9 kg |
| Barva | Černá |
|---|
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.