Katalog Prodejny
Porovnání
Přihlásit
Košík

Sencor SRV 9200BK

Zatím nehodnoceno

ROBOTICKÝ VYSAVAČ, Multi-rooming a multi-mapping v aplikaci, nárazníkový senzor pro detekci překážek, senzor schodů pro bezstarostné používání i v patrových domech, senzor pro přesnou navigaci pro automatický návrat do dokovací stanice Celý popis

Sencor garance vrácení peněz
Sencor Care
 

Úklid snadno a rychle zvládnete s pomocí vysavače Sencor SRV 9200BK

Moderní robotický vysavač SRV 9200BK disponuje přesným naváděcím systémem za využití laserové navigace LiDAR a pomocných senzorů. Spolu s funkcemi Multi-rooming a Multi-mapping vám zajistí ideální úklid všech typů tvrdých podlah a koberců s nízkým vlasem. Bez problému přejede přechod mezi kobercem a podlahou, zvládne překonat práh o výšce až 1,5 cm. Během vysávání automaticky kombinuje trajektorie vysavače pro dosažení maximální efektivity. Vysavač je vyroben z vysoce kvalitních materiálů a disponuje výkonným digitálním motorem s dlouhou životností. Napájen je vysokokapacitní baterií, která zvládne až 120 minut provozu. Ovládat jej můžete jednoduše pomocí mobilní aplikace a vašeho chytrého telefonu či přes ovládací panel na těle robota.

Sencor SRV 9200BK

Hlavní parametry produktu:

 • přesná laserová navigace /LiDAR/
 • Multi-rooming a Multi-mapping
 • ovládání pomocí Wi-Fi a aplikace v chytrém telefonu
 • doba provozu až 120 minut na jedno nabití
 • program ZigZag pro dokonalé vyčištění prostoru
 • Hepa filtr zachycující alergeny a nejmenší částečky prachu
Sencor SRV 9200BK

Laserový naváděcí systém LiDAR maximálně zefektivní vysávání

Velkou výhodou tohoto vysavače je laserová navigace LiDAR, která přesně zmapuje celý prostor. Navigace je doplněna o navádění pomocí gyroskopu, infračervených senzorů a senzorů detekujících překážky a schody pro ideální orientaci robota. Robotický vysavač naplánuje ideální cestu vysávání (nevrací se na již uklizená místa) s maximální úsporou baterie. Vysavač se po dokončení procesu automaticky vrací do dobíjecí základny. V případě vybití během vysávání se také automaticky vrací do základny a po nabití na místo, kde se vybil, a úklid dokončí.

Sencor SRV 9200BK

Efektivní úklid s funkcemi Multi-rooming a Multi-mapping

Funkce Multi-rooming zajistí možnost volby místnosti pro úklid. Navolit můžete více místností, či vybrat jen jednu. Pro každou místnost můžete navolit jiný režim vysavače i výkon podle typu podlah a vašich preferencí. Do paměti vysavače díky funkci Multi-mapping lze vložit až 5 různých map prostorů. Pro vysavač můžete také nastavit zakázané zóny, například schodiště a prostory, kde nechcete využívat jeho služeb.

Sencor SRV 9200BK

Nastavit si úklid v telefonu na dálku? Žádný problém

S pomocí vašeho telefonu a nainstalované aplikace lze snadno vysavač ovládat a využít naplno funkcí pro efektivní úklid. Stačí se jen připojit s robotickým vysavačem k síti Wi-Fi (2,4 Ghz). V rozhraní aplikace můžete naplno využít funkci časovače a naplánovat si úklid. Lze také měnit režimy vysavače a vybírat různé místnosti, kde je potřeba vysát. Funkce Multi-mapping a Multi-rooming vám zajistí nastavení zakázaných zón a možnost si naplánovat úklid pro každou místnost zvlášť.

Sencor SRV 9200BK

Funkce vysavače vám pomohou naplánovat ideální úklid

Robotický vysavač Sencor SRV 9200BK poskytuje mnoho funkcí pro zjednodušení a zefektivnění vašeho úklidu. V nastavení si můžete vybrat z několika možností funkce časovače. Zvolte si libovolně den, hodinu i minutu začátku úklidu. Nastavit lze úklid také periodicky pro určitý den či dny v týdnu a víkendy. Nastavit úklid můžete i pro každou místnost zvlášť včetně intenzity procesu vysávání (maximální výkon, režim tichého úklidu). Aby byl pro vás úklid maximálně pohodlný, disponuje vysavač také režimem automatického úklidu.

Sencor SRV 9200BK

Čisticí systém vysavače potěší nejen alergiky

Zabudovaná nádobka na prach je velkoryse řešená a pojme velké množství nečistot a prachu o objemu až 475 ml. V nádobce na prach je umístěn vysoce kvalitní HEPA filtr zachycující i ty nejmenší částečky prachu a alergenů. Čištění filtru i záchytné nádobky jde snadno a rychle. Stačí je vyndat a vyprázdnit. Tento bezsáčkový systém je pohodlný, stačí vyjmout nádobu na prach, očistit ji a zase vložit zpět.

Sencor SRV 9200BK

Obsah balení:

 • tělo robotického vysavače
 • akumulátor
 • síťový adaptér
 • nabíjecí základna
 • centrální a boční rotační kartáče
 • Hepa filtr včetně držáku
 • nádoba na prach
 • čisticí kartáček