Rýžovar, 6 přednastavených programů, digitální displej, hliníkový hrnec s keramickým povrchem, rovnoměrné vaření, snadné čištění, objem 1,6 l, příprava až 450 g rýže, napařovací nástavec, špachtle, odměrka
Varianty produktu
Doporučené služby
Další možnosti financování
SRM 1600WH
Rýžovar


Jednoduché a rychlé vaření s rýžovarem
Pokud toužíte po skvěle, a přitom bez námahy připravené rýži, luštěninách, kaši nebo polévkách, využijte rýžovar SRM 1600WH
Klíčové vlastnosti
- objem 1,6 l (pro přípravu 450 g rýže)
- 6 přednastavených programů
- digitální displej
- hliníkový hrnec s keramickým povrchem
- prémiový design vhodný do každé kuchyně
- špachtle, odměrka a napařovací nástavec

Perfektně nadýchaná rýže
Perfektně nadýchanou a rovnoměrně uvařenou rýži bez připálenin uvaří rýžovar rychle a bez potřeby vaší asistence.

Velice rychlé nastavení
Na přehledném dotykovém panelu s digitálním displejem si pohodlně nastavíte požadovaný program a upravíte další funkce.

Připraví několik různých pokrmů
O rychlou a bezproblémovou přípravu nejen rýže, ale i luštěnin, různých kaší či polévek se postará 6 přednastavených programů.
Spolehlivý hrnec s keramickým povrchem
Díky hrnci s keramickým povrchem, který skvěle vede teplo, je pokrm uvařený rovnoměrně a bez připálenin. Jeho nepřilnavost a odolnost vůči mechanickému poškození zároveň usnadňují jeho údržbu.


Nakrmí menší rodinu
V rýžovaru SRM 1600WH si uvaříte hned několik porcí. Jeho velký objem 1,6 l pojme až 450 g vařené rýže, takže se z něj bez problémů nají menší rodina.

Funkce pro udržení teploty pokrmu
Potřebujete-li udržet rýži, kaši, polévku nebo jiný pokrm déle teplý, můžete využít praktickou funkci Keep Warm.

Rýži uvaří přesně na čas
S funkcí odloženého startu bude čerstvá rýže hotová v momentě, kdy ji budete potřebovat.

Pohodlná údržba
Nepřilnavý povrch vnitřního hrnce se velice snadno čistí. Můžete ho lehce opláchnout v teplé vodě nebo ho vložit do myčky.
Obsah balení
- rýžovar
- špachtle na rýži
- odměrka
- napařovací nástavec

| Typ ovládání | Dotykové |
|---|
| Programy rýžovaru | Vaření v páře, Vaření rýže |
|---|
| Objem nádoby | 1,60 l |
|---|---|
| Vlastnosti rýžovaru | Vyjímatelná nádoba, Příslušenství vhodné do myčky, Ochrana proti přehřátí, Automatický parní ventil, Automatické programy |
| Druh výrobku | Rýžovar |
| Délka kabelu | 0,9 m |
| Displej | Ano |
|---|
| Funkce rýžovaru | Udržení teploty, Odložený start, Časovač, Automatické vypnutí |
|---|
| Příkon | 390 W |
|---|
| Materiál | Plast |
|---|---|
| Vnitřní povrch | Nepřilnavá keramika |
| Objem | 1,60 l |
|---|---|
| Výška | 21,50 cm |
| Šířka | 19,50 cm |
| Hloubka | 24,00 cm |
| Hmotnost | 2000 g |
| Barva | Bílá |
|---|
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.