- pracuje na principu vaření na páře
- plně automatický provoz
- funkce Keep Warm
- objem pro přípravu až 1 200 g rýže
- trojitá bezpečnostní pojistka
- protiskluzové nožky
- kolébkový vypínač
Varianty produktu
Doporučené služby

Rýžovar SENCOR SRM 1500WH

Rýžovar Sencor SRM 1500WH vám připraví skvělou rýži
Hledáte ten nejlepší rýžovar, který vám snadno a perfektně uvaří rýži, a navíc vše zvládne v plně automatickém programu? Rýžovar Sencor SRM 1500WH bude tou správnou volbou. Skvěle si poradí se všemi druhy rýže včetně speciálních jako na přípravu sushi. Je vybaven průhlednou pokličkou s otvorem pro nadbytečnou páru a nepřilnavou vnitřní nádobou, která úžasně vodí teplo. Připraví najednou až 1 200 g rýže.

Rýžovar se dvěma režimy
Sencor rýžovar SRM 1500WH má 2 programy KEEP WARM a COOK. Připravíte s ním i opravdu velké množství rýže a průměrná příprava trvá pouhých 30 minut. Po ukončení varu se sám automaticky přepne do programu KEEP WARM a udrží teplotu rýže až po dobu 6 hodin. Pro nejlepší konzistenci a chuť se doporučuje nechat rýži odpočinout po uvaření ještě 10 až 20 minut.

Bezpečný přístroj
Rýžovar Sencor SRM 1500WH má ochranu proti přehřátí, proti vyvaření vody i funkci automatického vypnutí po dovaření. Trojitá bezpečnostní ochrana vám zajistí bezpečný chod.
| Typ ovládání | Tlačítkové |
|---|
| Programy rýžovaru | Vaření rýže |
|---|
| Objem nádoby | 1,50 l |
|---|---|
| Vlastnosti rýžovaru | Vyjímatelná nádoba, Příslušenství vhodné do myčky, Ochrana proti přehřátí, Automatický parní ventil |
| Druh výrobku | Rýžovar |
| Délka kabelu | 1,0 m |
| Displej | Ne |
|---|
| Funkce rýžovaru | Udržení teploty, Automatické vypnutí |
|---|
| Napětí a frekvence | 220-240 V / 50-60 Hz |
|---|---|
| Příkon | 500 W |
| Materiál | Nerez |
|---|---|
| Vnitřní povrch | Nepřilnavý |
| Výška | 24,50 cm |
|---|---|
| Šířka | 30,00 cm |
| Hloubka | 26,00 cm |
| Hmotnost | 1750 g |
| Barva | Bílá |
|---|
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.