- pracuje na principu vaření na páře
- plně automatický provoz
- funkce Keep Warm
- objem pro přípravu 450 g rýže
- trojitá bezpečnostní pojistka
- protiskluzové nožky
Varianty produktu
Doporučené služby

Rýžovar SENCOR SRM 0600WH

Rýžovar Sencor SRM 0600 vám připraví prvotřídní rýži
S rýžovarem Sencor SRM 0600WH připravíte rýži snadno a rychle. Celý proces je automatický a stačí do rýžovaru dát jen správný poměr rýže a vody. S tímto přístrojem dosáhnete výborné chuti rýže a můžete v něm připravit různé druhy, včetně rýže na sushi. Pracuje na principu páry a zachovává v ní maximum chuti. Přístroj je vhodný pro jednotlivce i malé rodiny.

Rýžovar disponuje dvěma režimy
Vaření v rýžovaru zvládne opravdu každý. Jeho použití je velice jednoduché. Disponuje 2 režimy na vaření COOK a na přihřívání KEEP WARM. Po ukončení vaření se automaticky přepíná do programu KEEP WARM a udržuje rýži teplou až po dobu 6 hodin.

Bezpečné používání
Rýžovar SRM 0600WH disponuje trojitým ochranným systémem. Automaticky ukončuje program vaření, disponuje pojistkou proti přehřátí a ukončí svůj provoz i v případě vyvaření vody. Jeho skleněná poklice je opatřena teplovzdornou rukojetí a otvorem pro únik nadbytečné páry.
| Typ ovládání | Tlačítkové |
|---|
| Programy rýžovaru | Vaření rýže |
|---|
| Objem nádoby | 0,60 l |
|---|---|
| Vlastnosti rýžovaru | Vyjímatelná nádoba, Příslušenství vhodné do myčky, Ochrana proti přehřátí, Automatický parní ventil |
| Druh výrobku | Rýžovar |
| Délka kabelu | 1,0 m |
| Displej | Ne |
|---|
| Funkce rýžovaru | Udržení teploty, Automatické vypnutí |
|---|
| Napětí a frekvence | 220-240 V / 50-60 Hz |
|---|---|
| Příkon | 300 W |
| Materiál | Nerez |
|---|---|
| Vnitřní povrch | Nepřilnavý |
| Výška | 21,00 cm |
|---|---|
| Šířka | 23,50 cm |
| Hloubka | 20,80 cm |
| Hmotnost | 1200 g |
| Barva | Bílá |
|---|
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.