- výstupní výkon 1 W
- teleskopická 360° anténa
- přehrává až 25 hod. při 50% výkonu hlasitosti
- funkce Powerbanky
- svítilna se 3 režimy (až 10 hod. svícení)
- ochrana proti vlhkosti IPX4
- nouzové rádio s funkci SOS alarmu
- rozměry: 157 × 74 × 53 mm
- váha pouhých 0,25 kg
Slevový kupón

Outdoorové rádio SENCOR SRD 1000SCL GR

Kompaktní outdoorové rádio
Toto outdoorové rádio Sencor SRD 1000SCL GR je oblíbenou součástí vybavení při turistice, rybaření či jakýchkoli sportovních aktivitách venku. Díky jeho funkcím a odolnosti ho můžete vzít skutečně kamkoli. Naladíte na něm rádiové vlny FM/AM s rozsahem 87,5 až 108 MHz. Je vlhku a prachu vzdorný s velmi lehkou kompaktní konstrukcí (0,25 kg). Zabudovaná baterie o kapacitě 2 000 mAh vám dopřeje až 25 hodin nepřetržitého přehrávání (při 50% nastavení hlasitosti) nebo celých 10 hodin svícení s funkcí svítilny.

3 způsoby nabíjení
Radiopřijímač Sencor SRD 1000SCL GR umí přijímat energii pomocí zabudovaného solárního panelu, dokážete ho probudit i využitím ruční kličky nebo nabít standartně pomocí USB-C kabelu. Zároveň vám nabízí možnost Powerbanky, kde s ním zvládnete nabít například mobilní telefon. O stavu baterie informuje LED indikátor provozu na přední straně rádia.

Funkce rádia Sencor SRD 1000SCL GR
Rádi kempujete v přírodě? Outdoorové rádio Sencor nabízí nejen kvalitní přenos rádiového signálu, ale můžete jej využít i jako svítilnu. Tu lze nastavit ve 3 různých režimech od bodového po ideální rozptýlené světlo ke čtení. Pokud jste milovníci opravdového dobrodružství a rádi jezdíte mimo tábořiště, jistě oceníte funkci SOS alarmu. Nyní vám už nic nebrání vyrazit za zážitky.
| Typ přístroje | Rádio |
|---|
| Výkon (RMS) | 1 W |
|---|
| Podpora MP3 | Ne |
|---|
| CD mechanika | Ne |
|---|---|
| Max. kapacita paměťové karty | Ne |
| Dálkové ovládání | Ne |
| FM tuner | Analogový |
|---|---|
| Budík | Ne |
| Časované vypnutí | Ne |
| DAB+ | Ne |
| Výstup na sluchátka | Ne |
|---|
| Napájení | Baterie |
|---|
| Výška | 5,30 cm |
|---|---|
| Šířka | 14,50 cm |
| Hloubka | 7,00 cm |
| Hmotnost | 0,2 kg |
| Barva | Šedá |
|---|
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.